Пресс-Релизы

Збірна України з пляжного футболу в боротьбі за путівку на Чемпіонат світу!

З 7 по 14 червня в Іспанії м. Кастельоні пройде кваліфікаційний турнір Кубку світу з пляжного футболу за участю національної збірної України з пляжного футболу.

На стартовому етапі опонентами «синьо-жовтих» у групі D стали команди, Естонії, Болгарії та Італії. Загалом участь у турнірі візьмуть 28 європейських збірних. Переможці та володарі других місць кожної з семи груп автоматично потрапляють до 1/8 фіналу. Компанію у плей-офф їм складуть також дві найкращі команди з тих, що посядуть треті місця. Чотири путівки до фінального турніру, котрий пройде в жовтні нинішнього року в столиці Еміратів - Дубаї, здобудуть півфіналісти змагань у Кастельоні. П'яту розіграє між собою квартет команд, що програють свої чвертьфінальні поєдинки.

Прямі трансляції можна переглянути на телеканалі "Мегаспорт".

7 червня 2009 р.      15.00               Україна - Естонія

8 червня 2009 р.      13.35               Україна - Болгарія

9 червня 2009 р.      12.20               Україна - Італія

Про розклад матчів, перебіг подій та результати матчів Ви зможете дізнатись на   сайті пляжного футболу: http://beachsoccer.com.ua, де будуть online TV-трансляції всіх матчів.