Пресс-Релизы

17 серпня «Правова група «Домініон» на порталі Online-agro обговорить з підприємцями питання форвардних закупок зерна

10 August, 2011, КиевPR and Copywriting Studio

17 серпня на порталі Online-agro відбудеться конференція на тему “Форвардні закупки зерна”. Юридичним партнером події виступає Адвокатське об’єднання “Правова група “Домініон”. Усі бажаючі можуть відправити свої запитання на електронну пошту та отримати відповіді на нагальні питання прямо на порталі.

Юристи “Правової групи “Домініон” відомі у бізнес-середовищі як спеціалісти, досвід і фахові знання яких користуються великим попитом у клієнтів. Це не заважає їм приділяти увагу різним правовим сферам, серед яких аграрна займає особливе місце.

“Ми свідомо приділяємо значну увагу саме підтримці агробізнесу. В Україні він ще досить слабкий і часто не має фінансової можливості для залучення повноцінного правового супроводу. Дуже контрастує такий стан речей із практикою іноземних бізнесменів, що приходять в Україну, чимало з яких є клієнтами нашого Адвокатського об’єднання і які звертаються до нас для з’ясування усіх правових нюансів. Проблему ускладнює те, що багато вітчизняних аграріїв знаходиться у віддалених регіонах, де доступ до кваліфікованих юристів проблематичний. Звичайно, вирішити усіх проблем за допомогою онлайн-консультацій ми не зможемо, проте це підготує ґрунт для подальших дій бізнесмена чи допоможе йому краще зорієнтуватися у компетентності певного юриста”, — коментує Олександр Пінчук, керуючий партнер “Правової групи “Домініон”, адвокат.

Задати своє питання аграрії можуть, відправивши листа на [email protected] до 15 серпня. Усі відповіді будуть доступні 17.08 на порталі http://online-agro.com/ у розділі “Публікації”.

Довiдка:

Компанія Правова група “Домініон” була заснована у 2005 році партнерами-адвокатами Олександром Пінчуком та Михайлом Гончаруком. Компанія займається наданням юридичних послуг для бізнесу, здійснюючи практики як у рамках українського, так і світового законодавства. Спеціалісти правової групи практикують у таких галузях права, як корпоративне, контрактне, конкурентне, трудове, банківське, Інтернет-право та інші.

“Домініон” є засновником порталу про трудове право http://www.trudovepravo.com.ua/ та Інтернет-право http://www.e-pravo.com.ua/, партнерами порталу для аграріїв Online-agro.com, а також — співзасновником Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ) http://www.apeu.info/.

Додаткова інформація:

Світлана Удовенко
[email protected]
050 571 24 23