Пресс-Релизы

Вперше в Україні відбудеться І Міжнародна спеціалізована виставка з виробництва, обробки, переробки та зберігання плодоовочевої продукції

28 November, 2011, КиевMed-info

Вперше в Україні, з 30 листопада по 2 грудня 2011, в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварській проспект, 15), відбудеться І Міжнародна спеціалізована виставка з виробництва, обробки, переробки та зберігання плодоовочевої продукції в Україні та СНД "Fresh Produce Ukraine 2011". Це найбільша в СНД виставка цієї галузі. У ній беруть участь більшість українських лідерів АПК, від фермерів до мереж супермаркетів, а також будуть представлені компанії таких країн як: Італія, Кіпр, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, США, Чехія, Чілі, Швеція.

Організатори виставки надають можливість спілкування та обміну досвідом не лише з партнерами в рамках нашої країни, але й з закордонними представниками плодоовочевого бізнесу.

Україна є конкурентоспроможною на світовому продовольчому ринку. Щорічний приріст цієї галузі складає 29%. Історично склалося, що Україна має надзвичайно родючі землі. Це безумовно надає їй значні переваги та перспективи для економіки.

На сьогоднішній день Україна є одним з найбільших експортерів зернових культур, стрімко розвиваються й інші сільськогосподарські напрямки Ми маємо корпорації, що вже заклали основи для стрімкого приросту фруктової продукції. Так, лише однією корпорацією, в 2008-2010 роках було закладено фруктові сади на 215 гектарах українських земель, що до 2014 року вступлять у фазу активного плодоношення. Деякі потужні підприємства з переробки продукції відомі не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Чи зможе вижити плодоовочевий бізнес після чотирикратного зниження цін на овочі в поточному сезоні. - "Зможуть вижити тільки маркетологи, ті, хто інвестував в маркетинг, налагоджував канали збуту продукції та продовжує працювати в цьому напрямку.

Кожен відвідувач матиме можливість пізнати нове для себе, побачити тих, хто забезпечує нам різноманіття нашого столу.

Кінець листопада - початок грудня - найкращий час для планування наступного року, підписання вигідних контрактів. Ця виставка надає таку можливість, адже неформальне спілкування сприяє успішному веденню бізнесу.

В рамках виставки пройде міжнародний торговий форум за участі мереж супермаркетів та представників імпортерів з Росії, України, Білорусі та ін.

Компанія «АПК- Інформ: овочі та фрукти» (Україна), надасть унікальний інформаційний продукт, який не має аналогів в Східній Європі. Цей продукт забезпечує комплексний підхід до інформаційного обслуговування усіх підприємств плодоовочевого бізнесу : від виробників овочів, фруктів і ягід до переробників, оптовиків, постачальників МТР і устаткування та плодоовочевих відділів мереж супермаркетів.

Також відбудеться прес-конференція, що надасть можливість дізнатися не лише про стан галузі на сьогодні, але й її перспективи на найближче майбутнє. На конференції буде присутній відомий експерт, Андрій Ярмак; директор Департаменту аграрної економіки і продовольства, Сергій Кваша, та інші представники компаній-організаторів виставки.

Ця перша виставка дає старт щорічній тісній міжнародній співпраці і спілкуванню задля розвитку такого необхідного для кожного пересічного громадянина плодоовочевого сектора аграрного господарства.

Організатори: ТОВ «Місто Мрії» (Україна), «АПК-Інформ овочі та фрукти» (Україна)

Співорганізатори: BTO Exhibitions BV (Голландія)).
Спонсор виставки: Чилійська фруктова асоціація (ASOEX)
Офіційна підтримка: Асоціація Оптових ринків України, Міністерство

Аграрної Політики України

Генеральний медіа-партнер : АПК-Інформ, Овочі та Фрукти Інформаційні партнери: Агроном,Новини Агротехніки,Хімія. Агрономія, Сервіс Овощи и Фрукты, Агробізнес-Україна,Овощеводство, Аграрний тиждень,Аграрна Україна, Агросвіт України, Плантатор, Агромаркет, Эксклюзивные агротехнологии, Агроексперт

Акредитація за телефонами: (044) 280-55-24. E-mail: [email protected]

Координатор проекту: Вікторія , (097) 913-12-57