Пресс-Релизы

Відбудуться міжміські змагання старшокласників з надання першої медичної допомоги

21 грудня о 13:00 в приміщенні Ставищенського середнього навчально-виховного комплексу (школи) №2 ім.О.С.Паланського ( смт Ставище, вул. Радянська, 49) Український фонд «Здоров’я» і Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Київської обласної державної адміністрації проведуть змагання між збірними командами шкіл Таращі та Ставища (Київська область) із надання першої медичної допомоги у випадках зупинки кровообігу, обструкції дихальних шляхів стороннім тілом та при кровотечах.

Участь у змаганні візьмуть старшокласники Таращі та Ставища, які пройшли відповідне навчання в рамках проекту «Я можу врятувати життя!».

У заході візьме участь керівництво Київської обласної державної адміністрації, Міністерства охорони здоров’я України, Українського фонду «Здоров’я», Всеукраїнської ради реанімації та екстреної медичної допомоги.

Перед змаганнями відбудеться короткий майстер-клас з надання першої медичної допомоги для журналістів та VIP-гостей, під час якого у кожного буде можливість ознайомитись із окремими діями невідкладної допомоги, з використанням манекенів та підхід до преси.

Детальніше про проект на сайті http://healthfund.com.ua/

або за посиланням http://healthfund.com.ua/ua/projects/17-ya-mozhu-vriatuvaty-zhyttia.html

Тривалість заходу – півтори години.

Автобус для представників ЗМІ відправиться з вул. Антоновича (колишня Горького), 172, бізнес-центр ПАЛЛАДІУМ, об 11:00.

Акредитація за телефоном 044 220 04 97 (з 10:00 до 18:00, 21 грудня з 10:00 до 11:00).

Контактна особа Марина Мазурак – 067 935 70 75Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали