Пресс-Релизы

Жінки України надихнули чоловіків на здійснення подвигів

Напередодні 8 березня, найніжнішого свята весни, відбулася незвичайна подія. Понад півтисячі жінок Львова, Києва, Рівного, Тернополя, Чернівців отримали солодкі подарунки від незнайомих чоловіків.

Чоловікам було запропоновано подарувати торт незнайомій жінці та привітати її теплими словами зі святом весни, а закоханим пропонували не просто подарувати солодощі, але й зробити це максимально творчо та весело. Такі незвичайні та смачні вітання від чоловіків просто на вулицях міста дарували посмішки та позитивні емоції як учасникам цікавого експерименту, так і перехожим. Смачні торти було надано ТМ Rozalini.

«Чоловіки охоче вітали жінок зі святом, дехто супроводжував привітання співом, хтось носив на руках, але більшість спонтанних учасників акції вибрали для привітання поцілунок» - зазначила Уляна Токар, представник ТМ Rozalini.

«Дуже приємно і дуже несподівано. Дякую за гарні слова.» - говорить пані Галина, яка отримала торт та привітання від незнайомця.

Незвичайні вітання досягли своєї мети – дарувати радість та посмішки один одному просто так.

Довідка про компанію:

Кондитерська фабрика «Ярич» створена у вересні 2010 року. До структури компанії входить кондитерська фабрика у с. Старий Яричів Львівської області. Фабрика випускає 24 позиції асортименту, серед яких: торти короткого терміну зберігання, крекери, печиво з низьким вмістом жиру, цукрове печиво.Компанія випускає продукцію під ТМ «Rozalini» та ТМ «Yarych». За 2011 рік кондитерська фабрика «Ярич» реалізувала близько 8000 тонн печива ТМ «Yarych» та більше 600 тонн тортів ТМ «Rozalini».

Контактна особа:

Уляна Токар

керівник відділу маркетингу ТОВ «Кондитерська фабрика «Ярич»

0504381223

[email protected]Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали