Пресс-Релизы

Кока-Кола розпочала перетворення на шалених фанатів

5 April, 2012, КиевРадник

Київ, 4 квітня 2012 – компанія Кока-Кола здійснила запуск програми «Фандоманія» - це електронний додаток до сайту та соціальної мережі facebook, де кожен бажаючий може перетворитись на шаленого фаната, приміряти різні фанатські атрибути та віртуально пострибати під унікальний музичний трек Gogol Bordello “Let’s Get CRAZY” - гімн Coca-Cola до УЄФА ЄВРО 2012 ТМ.

Першими цю кампанію, присвячену УЄФА ЄВРО 2012™, запустили Україна та Польща, а згодом до неї приєднаються інші країни Європи. Coca-Cola використовує кожну можливість, щоб надихнути вболівальників, споживачів і своїх співробітників шаленіти від футболу.

Глобальна інтегрована маркетингова кампанія «Шаленій від футболу!» передає ідею трансформації, що опановує звичайних людей, коли вони, підтримуючи свої футбольні команди, перетворюються на справжніх шалених вболівальників. Саме тоді вибухають неймовірні емоції, мерехтять розфарбовані обличчя, виконуються шалені пісні та танці та вирує справжнє шаленство від футболу.

Для того, щоб перетворитись на справжнього фаната, варто завітати:
WEBSITE: http://euro2012.coke.com/uk_UA
FACEBOOK APP: https://apps.facebook.com/cokestadium/uk_UA/index.html

Компанія Кока-Кола

Компанія Кока-Кола, найбільший у світі виробник напоїв, дарує споживачам свіжість більш ніж 500 газованих та негазованих напоїв. Окрім Coca-Сola, найдорожчого бренду у світі, до портфоліо Компанії входять такі бренди, як Diet Coke, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Minute Maid, Simply and Georgia та Del Valle. Глобально, наша компанія - постачальник №1 газованих напоїв, кави, соків та соковмісних напоїв. Ми маємо найбільшу систему дистрибуції по всьому світу, споживачі більш ніж у 200 країнах світу насолоджуються нашими напоями, споживаючи 1.7 мільярда порцій на день. Беручи на себе зобов’язання щодо стійкого розвитку суспільства, наша Компанія спрямовує свою діяльність на ініціативи щодо зменшення наслідків діяльності людства, підтримує активний, здоровий спосіб життя, створює безпечне середовище для наших колег та партнерів, сприяє підвищенню економічного розвитку суспільств на ринках, де здійснює діяльність Компанія. Разом з нашими колегами-ботлерами ми входимо до 10 найбільших роботодавців, об’єднуючи більш ніж 700,000 працівників системи Coca-Cola.

Для більш детальної інформації щодо нашої Компанії, будь ласка, відвідайте нашу сторінку на www.thecoca-colacompany.com.

©The Coca-Cola Company. Coca-Cola, Open Happiness та символ контурної пляшки є торговими марками Компанії Кока-Кола.

Coca-Cola асоціюється з футболом з часів першого чемпіонату світу в Уругваї в 1930 році.

Coca-Cola є одним із найдавніших корпоративних партнерів ФІФА, співпраця з якою розпочалася ще у 1974 році. Офіційна співпраця з УЄФА була розпочата у 1988 році. Coca-Cola підтримує футбол на будь-якому рівні: від аматорського до таких апофеозних подій як Кубок світу ФІФА та Кубок Європи.