Пресс-Релизы

У Львові відбулася презентація книги Оксани Тодорової

У липні 2012 року бізнес-товариству України презентовано проект Оксани Тодорової - книга «PR в цифровую эру. Искусство коммуникаций». 20 липня презентація книги відбулаяся у Львові, в самому центрі шоколадної столиці України - Музеї Шоколаду.

фотозвіт з події… http://www.facebook.com/media/set/?set=a.448135558551797.105356.100000660694281&type=1&l=b889a83dc9

Це не перша книга авторки. У 2007 та 2010 роках Оксана вже випустила в світ книги «Корпоративное издание на 200%» та «Корпоративные медиа: жми сюда!». І ось новий, актуальний доробок. Книга інтегрувала теорію та практику комунікацій в епоху інтернету. У якості співдоповідачів на заході виступили Галина Єлисеєнко, керівник відділку зв’язків з громадськістю ПАТ «Львівобленерго», та Юрій Новачинський, управляючий з розвитку проекту «Музей шоколаду» у Львові, компанія «АВК».

Оксана Тодорова, авторка книги, розповідає про проект: «Зміст книги можна умовно розділити на три великі блоки.

Перший - це авторський текст. В ньому я ділюсь з читачами своїми спостереженнями та відкриттями. Головна думка полягає в тому, що ЗМІ поступово втрачають монополію на інформування громадськості. На зміну ЗМІ з часом прийдуть МЗІ - масові засоби інформації, що потягне за собою значні зміни. Завдяки новим технологіям кожна компанія має можливість створювати власні канали комунікації з різними цільовими групами і наповнювати їх якісним контентом в новій PR-упаковці (аудіо- та відео-подкасти та інші). Читач дізнається, чому прес-релізи поступаються місцем соціальним медіа-релізам, які властивості у медіа-вірусів, як оцінити ефективність PR-комунікацій.

Другий блок книги - це гостьові розділи. Теми гостьових розділів: «Дизайн корпоративних сайтів», «Інфографіка», «Спіральна динаміка». Це теми, які логічно вплетені в мій авторський курс «PR для бізнесу та кар'єри». Але для висвітлення цих тем в книзі я звернулася до «першоджерел» - людей, котрі професійно займаються сайтами і дизайном, виконують замовлення по візуалізації великих обсягів даних або просувають тему спіральної динаміки в бізнес-товариство. І найголовніше, автори цих розділів можуть навести приклади з особистої практики. Дмитро Лукас, Дзвеніслава Новаківська та Валерій Пекар - автори цікавого та корисного блоку гостьових розділів книги.

Третій блок книги - це «Живі кейси» - інтерв'ю з представниками успішних компаній України. У книзі представлено 11 свіжих, актуальних кейсів від компаній: "Львівобленерго", Галина Єлисеєнко «Свій шлях в інноваціях»; «ЖАН», Олексій Радян «Якість. Ексклюзивність. ЖАН»; «АВК», Андрій Яблочков «Мистецтво шоколадних комунікацій»; Бізнес-школа МІМ-Київ, Олексій Віноградов «Енергія єдності»; «Слідопит», Вадим Пустотін «Сліди та історії»; Києво-Могилянська Бізнес Школа, «Innovations.com.ua Проект Києво-Могилянської Бізнес Школи»; Huss, Костянтин Кожем'яка «Ми будуємо екосистему»; Intel Україна, Марія Бородай «Новітні технології в дії»; inspire metamarketing Ярослав Трофимов, про проект Vaismann, «Одяг, що надихає на творчість»; Global Spirits, Дмитро Олтаржевський «Високоградусні комунікації»;«Мендельсон та сини», Марія Рєзнікова «Парад наречених. Бізнес в стилі шоу».

В нашій співпраці вийшов синергетичний ефект, коли ціле набагато більше, ніж проста арифметична сума складових. І, звичайно ж, я запросила до створення в книгу учасників, в компетенції яких повністю впевнена. У зв'язку з чим, дану книгу можна вважати зрізом найбільш актуальних знань, досвіду та практики в сфері PR на сьогоднішній день».

Про автора: Оксана Тодорова народилась в Одесі. Здобула дві вищих освіти. Магістр міжнародного маркетингу та реклами, практикуючий консультант в напрямку корпоративних комунікацій і PR з 1999 року. Викладачка авторських програм «PR для бізнесу та кар'єри», «Практичний PR». Постійна доповідачка національних та міжнародних конференцій, фестивалів та форумів, колумністка, авторка більш ніж 500 коментарів і статей в галузевих ділових виданнях. Авторка книг «Корпоративное издание на 200%» та «Корпоративные медиа: жми сюда!».

Книги О.Тодоровой активно розповсюджуються в Україні та Росії, просуваючи позитивний досвід, формуючи стабільну репутацію сучасного українського бізнесу. Авторські здобудки - книги, дослідження, статті поступово поширюються та стают корисним навчальним посібником в українських вузах при вивченні теорії і практики інструментів корпоративних комунікацій. На їх основі сучасні студенти пишуть курсові та Дипломні роботи, наукові праці. Здобутий експертний рівень став можливим, в тому числі завдяки особистому досвіду роботи в сфері комунікацій в сучасному бізнесі впродовж 12 років. А також на основі активної соціальної позиції в професії. Асоціація Корпоративних Медіа щорічно, починаючи з 2006 року, проводить національний конкурс «Кращі Корпоративні Медіа України». О.Тодорова очолює цю громадську організацію та є членом журі конкурсу, що дозволяє інтегрувати і просувати кращий професійний досвід в бізнес-товаристві.

Щира подяка за доповідь на презентації Галині Єлисеєнко!

Галина Єлісеєнко — керівник відділу корпоративних зв’язків ПАТ “Львівобленерго”. Присвятила енергетиці понад 25 років, 12 з яких очолює роботу зі зв’язків із громадськістю; міжнародної співпраці та участі Товариства в Програмах партнерства в енергетиці України, США та Польщі. Займає активну громадську позицію, є ініціатором декількох великих проектів, одним з яких є художнє освітлення львівської телевежі, яка стала візитівкою Львова.

ПАТ “Львівобленерго” — енергопостачальна компанія, що здійснює передачу та постачання електричної енергії місцевими електромережами споживачам міста Львова та Львівщини за регульованим тарифом, забезпечує електроенергією 957 584 споживачів Львівської області.

ПАТ “Львівобленерго” активно інтегрує соціальні та екологічні питання у свою комерційну діяльність на добровільних засадах. Діяльність Товариства у царині корпоративної соціальної відповідальності є одним із визначальних факторів Стратегії розвитку компанії.

ПАТ “Львівобленерго” є активним учасником Глобального Договору ООН, підтримуючи у своїй діяльності десять його основних принципів у сфері прав людини, трудових відносин, захисту навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Придбати книгу можна замовивши її з сайту Асоціації www.acmu.com.ua
за тел: 067 980 5259
ел.адреса: [email protected]

Вартість 230.00 грн. Доставка по Україні – безкоштовна.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали