Пресс-Релизы

Sharp розробив перший додаток з доповненої реальності для допоги у виборі найкращого розміру телевізора

24 July, 2013, КиевNobletMedia CIS

Sharp – провідний виробник телевізорів з великим екраном – розробив перший додаток з доповненої реальності (AR), який допомагає покупцям у виборі найкращого розміру телевізора з екраном 50 дюймів і більше.Цей безкоштовний додаток, розроблений спеціально для широкого асортименту телевізорів Sharp з великими екранами, створений із застосуванням новітніх технологій AR та допомагає вибрати великий телевізор.Він дозволяє користувачам побачити, як буде виглядати телевізор AQUOS з екраном від 50 до 90 дюймів у їхній власній вітальні.

Цей додаток працює на платформах iOS та Android, дозволяє просто побачити, як виглядатимуть телевізори різних розмірів на стіні чи на підставці в будь-якому інтер’єрі. Користувач може обрати будь-який телевізор у лінійці, просто провівши пальцем по екрану свого телефону, та пройтися кімнатою, щоб побачити, як виглядатиме телевізор під різними кутами. Додаток дозволяє також зробити фотографії телевізора в кімнаті, щоб надіслати їх друзям.

Завдяки вбудованій функції з вибору відстані перегляду, користувач може оцінити оптимальну відстань для перегляду. Докладну інформацію про будь-який телевізор користувач може отримати, відвідавши веб-сайт компанії Sharp.

Оцініть новий додаток

Щоб оцінити новий додаток, відвідайте App Store чи Google Play та встановіть ‘SHARP AR TV’. Надрукуйте маркер розташування та розмістіть його там, де має знаходитись телевізор. Запустіть додаток. На екрані ви побачите телевізор так, ніби він перед вами.

Додаток має наступні функції:

  • вибір способу встановлення телевізора (на підставці чи на стіні);
  • вибір моделі телевізора;
  • вибір потрібного розміру екрану в межах від 50 до 90 дюймів;
  • відображення обраного телевізора AQUOS у приміщенні з можливістю кругового огляду;
  • перехід на веб-сайт Sharp і перегляд докладної інформації;
  • можливість фотографування віртуального телевізора.

Разработанный для жилых помещений открытой планировки холодильник SJ-FS820VSL также отличается самым низким уровнем рабочего шума среди доступных на рынке моделей (всего 37дБ).

Новинка появится на рынке осенью 2013 года по ориентировочной цене 27990 грн.

О Sharp Health & Environment

Уже более 50 лет компания Sharp разрабатывает бытовые устройства, способствующие улучшению состояния здоровья и самочувствия. Вот почему наши микроволновые и паровые печи позволяют Вам с легкостью готовить вкусные и здоровые блюда, а системы очистки воздуха и холодильники, оснащенные революционной технологией Plasmacluster, делают воздух чище и надолго сохраняют продукты свежими. Более подробная информация приведена на сайте: www.sharp.eu