Пресс-Релизы

Українська Біржа Благодійності та компанія WOG прокладають дорогу до серця

З 19 серпня на усіх АЗК мережі WOG проходить благодійна акція «Дорога до серця». Кожен водій, купуючи на АЗК символічне серце, має змогу зробити свій внесок у боротьбу з чумою 21 століття. Акція триватиме рівно місяць. Отримані кошти будуть передані для придбання вітальних моніторів в дитячу та дорослу операційні Національного інституту раку. 

Монітори «Nihon Kohden PVM-2703K» з функцією «esCCO», загальною вартістю 167 000 грн, забезпечують повний контроль стану пацієнта під час операції: дихання, тиск, робота серця, температура. Легкі та зручні у використанні вони є незамінними у роботі сучасних  онкологів.

«Національний інститут раку - провідний медичний заклад з лікування онкозахворювань в нашій країні потребує нашої підтримки. Інституту не вистачає державного фінансування для забезпечення всіх відділень життєво необхідним обладнанням. Одна з найтерміновіших потреб – вітальні монітори, які для лікарів наче другі руки», - зазначає Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності.

«Компанія WOG в і я особисто переймаємося долею наших співгромадян. Пропонуємо автомобілістам долучитись до нашої спільної акції з Українською Біржею Благодійності. Купуйте символічні сердечка усього за 1 грн. та доєднайтеся до великої справи. Щиро бажаю вам ніколи не знати про хвороби, і стикатися з ними лише жертвуючи на благодійність. Ми з нетерпінням чекаємо на результати акції. Зібрану суму та її призначення ми обов’язково означимо в наступних новинах», - зазначив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Українська Біржа Благодійності виступає партнером акції та забезпечує цільове використання коштів та повну фінансову звітність.

Довідка про компанію:

ТОВ «Золотий екватор» (м. Луцьк) входить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, що нараховує більше 460 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ - це одна з найбільших мереж АЗС на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базового нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає стандарту евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗС WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За результатами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках.

МБФ «Українська Біржа Благодійності» - це портал, що зв'язує між собою людей, які потребують допомоги, та тих, хто готовий допомогти. На сайті Української Біржі Благодійності можна просто і швидко пожертвувати кошти на один із активних проектів. УББ передає 100% пожертв благодійним організаціям, що реалізовують проекти, та забезпечує абсолютну прозорість витрат завдяки звітності проектів. До участі на ubb.org.ua допускаються лише перевірені організації, що мають добру репутацію та досвід успішної реалізації благодійних програм.

За статистикою ВОЗ рак – друга з причин дитячої смертності у світі після насилля. Наукою і досі не встановлено, чому нормальна (типова) клітина стає ненормальною (атиповою) та починає активний неконтрольований ріст. Більше 70% дитячих онкогематологічних захворювань виліковні. Це пов’язано з особливостями фізіології та гістології пухлин.

Контактна інформація:

Заряна Лисиця

Client service director HPPR

Тел.: 044 205 9909

e-mail: [email protected]Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали