Пресс-Релизы

«Київстар» пропонує бізнес клієнтам мініатюрні базові станції

«Київстар» почав використовувати новий тип базових станцій з метою покращення якості зв’язку на підприємствах корпоративних клієнтів. Це – мініатюрні базові станції RBS 2409 (піко-соти), які можуть обслуговувати територію площею до 500 м2. Перші міні - базові станції вже встановлено у Криму.

«Київстар» продовжує впроваджувати інноваційні рішення для кращої якості голосового зв’язку та інтернету. Так, оператор почав використовувати новий тип базових станцій RBS 2409, або піко-соти, які можуть встановлюватися в приміщеннях, де мобільний зв’язок відсутній або ускладнений через особливості будівель.

Піко-сота функціонує як самостійна базова станція. Вона збільшує ємність радіомережі, не потребує встановлення додаткових антен або прокладання радіо - кабелю, і може обслуговувати територію площею до 500 м2.

Це ефективне технічне рішення для покращення якості зв’язку в підземних спорудах, торгівельних центрах, а також в історичних центрах міст, де заборонено встановлювати традиційні базові станції мобільного зв’язку. За допомогою цих мініатюрних базових станцій клієнтам можна надавати увесь спектр послуг телекомунікацій: голосовий зв’язок, мобільний інтернет, доступ до цифрового контенту.

Мініатюрні базові станції компактні, мають малу вагу, близько 2,5 кг, тому легко монтуються в приміщеннях. Піко-соти інтегруються через IP транспортні канали в існуючу GSM-мережу «Київстар». З їхньою допомогою можна створювати якісне покриття мобільного зв’язку в приміщеннях з великою площею.

«Більшість дзвінків бізнес-клієнти роблять на своєму робочому місці, тому питання покращення якості зв’язку в приміщеннях є дуже важливим. Нові піко-базові станції – це крок назустріч нашим корпоративним клієнтам, щоб краще задовольняти усі потреби сучасного офісу в телеком-послугах, – коментує Сергій Климов, заступник технічного директора «Київстар». – До того ж, впровадження таких станцій за рядом складових є економічно вигідним і технічно простим».

Мініатюрні базові станції вже встановлено в центрі обслуговування абонентів «Київстар» у м. Сімферополь, та на території готелю «Брістоль» у м. Ялта.

Для введення даного типу базових станцій «Київстар» здійснив модернізацію обладнання основної мережі, і запровадив технологію A-bis over IP.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах. А також послуги

фіксованого зв'язку та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали