Пресс-Релизы

Абоненти «Київстар» зможуть розрахуватись за преміум-контент в «World of Tanks» мобільними грошима

З 19 вересня 2013 року абоненти «Київстар» зможуть здійснювати платежі в ігровому проекті World of Tanks за допомогою послуги «Мобільні гроші», причому без комісії. Також з 19 до 25 вересня діє акція виключно для клієнтів оператора – знижка у розмірі 20% на пакет Gold і розроблений спеціально для «Київстар» пакет з унікальною французькою артилерійською установкою.

Здійснити платіж у World of Tanks за допомогою «Мобільних грошей» без комісії можливо як на сайті гри http://worldoftanks.ru/, так і на порталі https://money.kyivstar.ua/.

«Мобільні гроші» — швидкий та зручний спосіб оплати товарів та послуг. Ми постійно доповнюємо та оновлюємо перелік сервісів, доступних для оплати мобільними грошима, — коментує Олексій Кирєєв, голова департаменту з розвитку продуктів та нового бізнесу «Київстар». — Останнє поповнення в арсеналі сервісів «Мобільних грошей» — найпопулярніша онлайн-гра в СНД World of Tanks. Надалі ми запропонуємо абонентам ще чимало можливостей».

Впродовж вказаного тижня для абонентів «Київстар» діють акційні пропозиції. По-перше, це можливість купити пакет Gold із вмістом ігрового золота 750 зі знижкою 20% — за 2,5 USD. По-друге, це можливість придбати спеціальний унікальний пакет, який діє тільки для клієнтів «Київстар». За 10 USD гравець отримує французьку АРТ-САУ п’ятого рівня 105 leFH18B2, слот в ангарі для неї і 1250 одиниць ігрового золота. Вказана САУ не продається за звичайними умовами гри - вона доступна тільки для абонентів оператора в умовах акційної пропозиції.

Гра World of Tanks є одним із найуспішніших проектів у сфері масових багатокористувацьких онлайн-ігор за всю історію індустрії. В Україні налічується близько 3-х мільйонів гравців. Тепер гравці, які поповнюють свої акаунти у World of Tanks через «Мобільні гроші» «Київстар», не переплачують — оплата здійснюється без комісій.

World of Tanks — це повноцінний сервіс, який постійно розвивається і пропонує віртуальним «танкістам» максимально зручну гру, — говорить керівник російськомовного напрямку «World of Tanks» Левон Григорян. — Упевнений, що наш проект з «Київстар» оцінять українські гравці».

Гра «World of Tanks» — один із найуспішніших ММО*-проектів. Вона є володарем двох записів у Книзі рекордів Гіннеса, а також зібрала чимало професійних нагород, найважливіша і найбільш значна з яких — Golden Joystick Award 2012.

* MMO-game — Massive Multiperson Online game — масова багатокористувацька онлайн-гра.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

>Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd>.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua