Пресс-Релизы

«Київстар» подарує квитки на концерт Ані Лорак

З 20 по 30 вересня 2013 року «Київстар» проводить акцію, переможці якої отримають квитки на концерт співачки Ані Лорак. Для того щоб стати учасником акції, необхідно замовити один із акційних ді-джинглів — хітів співачки. 1 жовтня випадковим чином будуть обрані двоє переможців, які отримають по два квитки на подію. Концерт Ані Лорак відбудеться 19 жовтня в київському Палаці Спорту.

Замовляйте хіти Ані Лорак у якості мелодій замість гудків та отримайте квитки на концерт, який відбудеться у Києві 19 жовтня. Усі абоненти «Київстар», які з 20 по 30 вересня встановлять собі або подарують іншим абонентам акційні ді-джингли, автоматично беруть участь у конкурсі.

В рамках акції «Київстар» пропонує наступні композиції Ані Лорак:

Назва мелодії

Виконавець

SMS-код

Забирай рай

Ані Лорак

201960

Оранжевые сны

Ані Лорак

310089

Зажигай сердце

Ані Лорак

320379

Обними меня крепче

Ані Лорак

320472

Верни мне мою любовь

Валерій Меладзе та Ані Лорак

320507

Для тебя

Ані Лорак

320508

Обними меня

Ані Лорак

320509

Солнце

Ані Лорак

320510

Shady lady

Ані Лорак

320511

Розкажи

Ані Лорак

109554

Замовити ді-джингли можна трьома способами:

  1. зателефонувати за номером 465 та обрати папку «Розіграш квитків на концерт Ані Лорак» в розділ «Акції та безкоштовні мелодії»;
  2. на веб-сайті music.djuice.ua в розділі «Конкурс з розіграшу білетів на концерт Ані Лорак»;
  3. відправивши безкоштовне SMS-повідомлення на номер 465 з кодом відповідної акційної мелодії.

Плата за використання мелодії складає 30 копійок на день. Плата за використання послуги з першого дня її активації незалежно від кількості мелодій становить 15 грн/день для абонентів передплаченого зв’язку та 4,50 грн/місяць для контрактних абонентів. Ціни вказані з урахуванням ПДВ. Також утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості мелодії та послуги без урахування ПДВ.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua