Пресс-Релизы

Відправка SMS з системи «Мій Київстар» заощадить кошти у роумінгу

Відтепер SMS, надіслані через системи обслуговування «Мій Київстар» та «Мій DJUICE» у роумінгу, коштують до 7-ми разів дешевше за звичайні тарифи на SMS у роумінгу. Якщо стандартне SMS зазвичай коштує 3,72 грн, то надіслане з системи – від 0,53 до 0,80 коп. в залежності від тарифного плану абонента.

Абоненти «Київстар» – користувачі системи самообслуговування «Мій Київстар», «Мій DJUICE» та «Особистий кабінет» – відтепер без обмеження можуть відправляти SMS з цих систем на будь-яку кількість номерів мобільного зв’язку. Відправляючи повідомлення з системи обслуговування у роумінгу, користувач сплачує за них за ціною повідомлення, відправленого з України, тобто до 7-ми разів дешевше за звичайні тарифи на SMS у роумінгу.

SMS, надіслані за допомогою системи обслуговування, надходитимуть, як з мобільного номеру. Відповідь на дане SMS також буде відправлена безпосередньо на мобільний телефон. Максимальний розмір одного SMS складає 459 символів латиницею і 201 символ кирилицею, що дорівнює розмірові трьох SMS з мобільного телефону. SMS на номери закордонних операторів зв’язку та на короткі номери з системи «Мій Київстар» та «Мій DJUICE» не відправляються.

Протягом 7 днів з дати відправлення повідомлення абонент може перевірити в системі дату та час відправки та отримання SMS, статус, текст повідомлення та номер/ім’я адресата. Усі SMS тарифікуються згідно з умовами тарифного плану абонента, з урахуванням послуг та акцій, що дозволяють економити на послугах зв’язку.

«Київстар» робить послуги ще більш зручними та доступними!

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали