Пресс-Релизы

Клієнти «Київстар» виговорюють понад 400 тисяч хвилин на день у режимі HD Voice

Технологією високоякісної передачі голосу HD Voice користується вже понад 90 тисяч абонентів «Київстар».

«Київстар» запровадив технологію широкосмугової мобільної телефонії HD Voice у серпні 2013 року. З її допомогою стало можливим передавати голос із високою якістю звучання, так, ніби співрозмовники знаходяться на відстані витягнутої руки один від одного. Для цього оператор ввів у використання новий кодек AMR-WB, що дозволив значно поліпшити якість передачі голосу за рахунок розширення смуги відтворюваних частот до 7 кГц. За півтора місяці роботи кодека вже понад 90 тисяч абонентів, мобільні телефони яких підтримують HD Voice, відчули переваги високоякісної телефонії.

На день клієнти «Київстар» в режимі AMR-WB говорять понад 400 тисяч хвилин, здійснюючи понад 200 тисяч дзвінків. Найбільша кількість викликів відбувається в Києві. Щоби розмова була в режимі HD Voice, необхідно, щоби пристрої всіх співрозмовників підтримували цю технологію. У середньому один абонент розмовляє на день в режимі AMR-WB 4,5 хвилини.

У зоні активації HD Voice (Київ, Київська область, Крим, Чернівці) телефонами, що підтримують цю технологію, володіють 90 тисяч абонентів. Серед найбільш популярних телефонів, що підтримують технологію – моделі від Nokia: 700, 603, 500, C6-01.3, 701, Lumia 710 і Lumia 900, а також Longcheer S801E, Longcheer M970E і Sony XPERIA E dual C1605. На сьогодні технологію HD Voice підтримують  204 моделі телефонів від 17 виробників.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали