Пресс-Релизы

Технології «Київстар Бізнес» дозволили аграріям заощадити до 30% посівних матеріалів – досвід клієнтів

2 October, 2013, КиевКиевстар

З досвіду підприємств агропромислового сектора використання телеком-рішень від «Київстар» дозволяє скоротити витрачання посівного матеріалу та мінеральних добрив до 30%. Серед клієнтів «Київстар Бізнес» — найбільші агрокомпанії України: Група компаній UkrLandFarming PLC, «ІТС Агро», «Дружба-Нова».

Про свій досвід співробітництва з «Київстар Бізнес» представники агропромислового сектора розповіли на зустрічі «Ефективні телеком-рішення для агробізнесу», яка відбулась 25 вересня 2013 року. Так, Група UkrLandFarming PLC є клієнтом оператора вже 5 років, і це партнерство постійно розширюється. «Київстар Бізнес» надає компанії послуги мобільного та фіксованого зв’язку, забезпечує послуги М2М, GPS-мониторингу, конференц-зв’язку, а також виділені канали зв’язку, які об’єднують понад 20 тисяч комп’ютерів UkrLandFarming.

«Через велику територіальну розподіленість для агробізнесу дуже важлива наявність виділених каналів зв’язку — для обміну даними між територіальними підрозділами та відеоспостереження, М2М — для збору та передачі інформації з ділянок, — розповів у ході конференції Дмитро Волков, директор департаменту з технічного забезпечення Групи UkrLandFarming PLC. — «Київстар» надає нам високошвидкісні канали для передачі даних для підтримки роботи системи відеоконференцій. Завдяки системі відеоконференцій, яка реалізована для 350 абонентів, ми значно оптимізовуємо і використовуємо ефективно час наших спеціалістів, заощаджуємо кошти на відрядженнях. Ресурси, інвестовані у систему відеоконференцій, окупляться за 1,5-2 роки».

За допомогою технології М2М (machine-to-machine) від «Київстар» UkrLandFarming зміг запровадити принципи точного землеробства. Для цього складаються карти мінерального складу ґрунтів. Інформація для них збирається безпосередньо на полі і передається у центральний офіс UkrLandFarming за технологією передачі даних GPRS/EDGE. При посіві, виходячи з мінерального складу ґрунтів, насіння вводиться точково. Також «Київстар» запровадив GPS-моніторинг для контролю витрати палива і оцінки ефективності посівної/збору урожаю.

Телеком-рішення від «Київстар Бізнес» дозволили агрокомпанії «Дружба-Нова» скоротити витрати посівних матеріалів і мінеральних добрив на 30%.

«Важливу роль в успішності точного землеробства грає мобільний оператор, оскільки для отримання інформації з віддалених територій потрібен стабільний GPRS-зв'язок і якісне покриття сигналу, — поділився Олег Москаленко, начальник управління ІТ «ІТС Агро», що брав участь у проекті запровадження ІТ-технологій у «Дружба-Нова». — Телеком-рішення від «Київстар Бізнес» дозволило передавати візуальну інформацію з 1200 полів. За допомогою мобільного зв’язку та сучасних гаджетів — смартфонів та планшетів — агрономи передають інформацію одне одному і до центрального офісу та приймають рішення».

«91% менеджерів агропромисловості бачать залежність неперервності бізнесу від надійності ІТ-технологій, — коментує Ігор Сільченко, маркетинг-менеджер департаменту з роботи з великими підприємствами «Київстар». — Принцип роботи «Київстар Бізнес» — індивідуальний підхід у кожному проекті. Ми – єдина на ринку телеком-компанія, яка мінімізувала для зручності корпоративних клієнтів кількість контактних осіб підтримки. Це значить, що клієнт працює з одним персональним менеджером «Київстар» для рішення усіх задач та питань».  

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про «Київстар Бізнес».

Телекомунікаційний оператор «Київстар» належить до складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd., до якого також входить «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»).

«Київстар» — оператор №1 на ринку мобільного зв'язку, один з лідерів у сегменті фіксованого інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах. Мережа широкосмугового інтернету «Київстар» (послуга «Домашній Інтернет») функціонує у 138 містах України.

«Київстар Бізнес» — окремий бренд та напрямок діяльності оператора «Київстар» по роботі з корпоративними клієнтами. Напрямок з обслуговування бізнес-клієнтів був сформований у 2007 році. «Київстар Бізнес» надає комплексні послуги мобільного, фіксованого зв’язку та послуги з передачі даних «з одних рук».

Місія «Київстар» — поліпшувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

www.kyivstar.ua, www.djuice.ua, www.beeline.ua