Пресс-Релизы

«Київстар» зафіксував рекордний рівень інтересу до нових тарифів

2 October, 2013, КиевКиевстар

З першого дня запуску тарифної лінійки «Вільний Київстар» компанія зафіксувала рекордний рівень зацікавленості абонентів у новій пропозиції. 1 жовтня 2013 року кількість відвідувань корпоративного сайту компанії склала 234 тисячі, що майже в 5 разів перевищує середньодобове значення. Це стало рекордним показником відвідуваності сайту kyivstar.uaза всю історію компанії.

Святослав Горбань, директор з комерції і стратегічного розвитку «Київстар»: «Ми бачимо нерозривний зв'язок між запуском нової тарифної лінійки і сплеском у відвідуваності сайту. Це свідчить про інтерес абонентів до тарифу «Вільний Київстар». Ми зробили кілька вагомих кроків назустріч своїм абонентам – відмінили абонплату, прибрали поняття «понадпакетний трафік», тобто надали можливість нашим абонентам без обмежень спілкуватися в найбільшій мережі України».

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2013 року «Київстар» пропонує тарифний план «Вільний Київстар». Новий тариф не має щоденної абонентської плати: клієнт сплачує за послуги лише тоді, коли користується ними — як дзвінками, так і мобільним інтернетом.

З моменту здійснення клієнтом першого за день дзвінка йому нараховуються 200 хвилин всередині мережі. Плата за такий пакет становить від 0 до 95 копійок залежно від регіональної моделі тарифу. Пакет 50 або 100 СМС коштує від 50 до 95 копійок відповідно, тобто 1 копійка за 1 повідомлення. Плата за пакет справляється після надсилання першого СМС, а при вичерпанні пакетного обсягу та за потреби нараховується такий самий обсяг повідомлень.

Тарифний план «Вільний Київстар» має регіональні пропозиції, які враховують потреби жителів різних областей України у спілкуванні з абонентами інших мереж зв’язку.

Окрім абонентів передплаченого зв’язку, тарифний план «Вільний Київстар» пропонується клієнтам контрактної форми зв’язку. Контрактні абоненти, які підключають собі «Вільний Київстар», мають можливість заощадити до 19% на зв’язку порівняно з користувачами передплаченої форми.

Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково зі споживачів утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% з вартості послуг, без урахування ПДВ.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб. «Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах. Оператор надає послуги мобільного зв’язку для понад 25 млн клієнтів, а також послуги  фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар»  та «Київстар Бізнес».

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua