Пресс-Релизы

«Київстар» проводить акцію для абонентів — всі ді-джингли безкоштовно протягом 10 днів

7 October, 2013, КиевКиевстар

«Київстар» з 4 по 14 жовтня 2013 року проводить акцію для своїх абонентів — можливість користуватися будь-яким ді-джинглом безкоштовно протягом тижня. Клієнти, які замовили мелодії в цей період, отримують безкоштовне користування мелодією терміном на 7 днів. Абонентам буде доступно близько 240 безкоштовних треків.

Клієнти «Київстар» можуть встановлювати мелодії замість гудків на свої телефони безкоштовно протягом тижня — така акція діє з 4 по 14 жовтня. При замовленні ді-джинглів у цей період абонентам не нараховується плата за користування мелодією протягом 7 днів. Починаючи з восьмого дня користування треком, буде стягуватися плата за мелодію в розмірі 0,30 грн/день.

Учасникам акції будуть доступні для безкоштовного користування музичні новинки від ВіаГРА «Не ведая преград», Олега Винника «Аеропорт», Serebro «Mi mi mi», Софії Ротару «Прости» і безліч інших актуальних пісень. Також доступна для установки мелодія «Ті Самі слова» з нового рекламного ролика «Київстар» «Єднає усюди». Замовити безкоштовні ді-джингли можна зателефонувавши за номером IVR 465. Дзвінок на номер 465 безкоштовний.

На час проведення акції всі мелодії надаються безкоштовно протягом перших 7 днів після установки. Далі, починаючи з 8 дня користування, автоматично включається тарифікація у розмірі 0,30 грн на день за користування треком. Додатково стягується абонентська плата за користування послугою — 0,15 грн/день для абонентів передплаченого зв'язку та 4,50 грн/місяць для контрактних абонентів. Ціни вказані з урахуванням ПДВ та без збору до ПФ.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб. «Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали