Пресс-Релизы

Журнал «Твій Номер» переходить у цифровий формат

7 October, 2013, КиевКиевстар

З жовтня 2013 року журнал для бізнес-клієнтів «Київстар» – «Твій Номер» – переходить у сучасний формат цифрового видання та стає доступним для всіх бажаючих. Переглянути перший цифровий «Твій Номер» можна за цим посиланням.

У зв’язку з постійно зростаючою кількістю бізнес-клієнтів «Київстар» вирішив відмовитись від друкованої версії журналу задля збереження довкілля.Компанія підрахувала, що, відмовившись від друкованої версії журналу, компанія щороку зберігатиме 600 дерев.

Починаючи з вересня 2013 року, «Твій Номер» можна читати в оновленому цифровому форматі. Електронний журнал дозволяє переходити за посиланнями на потрібні сайти, одним кліком звертатися до попередніх випусків журналу, переглядати фотогалереї та відеофайли, листуватися з експертами щодо телеком-послуг для бізнесу. Новий функціонал дозволяє зберегти журнал на своєму пристрої, поділитися цікавою статтею через e-mail або в соціальних мережах, робити закладки, нотатки до матеріалів та багато іншого.

Завдяки новому формату «Твій Номер» стає доступним для всіх бажаючих. Щоби постійно отримувати цифровий журнал, достатньо написати листа на [email protected], вказавши поштову скриньку, на яку бажаєте отримувати журнал. За цією ж адресою можна зв’язатися з редакцією журналу, якщо бажаєте розповісти про свою компанію зі сторінок журналу «Твій Номер».

До того ж, всі статті з журналу можна почитати в розділі Предприниматель ресурсу delo.ua. В цьому ж розділі можна ставити питання експертам «Київстар Бізнес» або поділитися своєю бізнес-історією.

Журнал «Твій Номер»  — це ексклюзивне видання для бізнес-клієнтів «Київстар», представників малого та середнього бізнесу, безоплатний додаток до широкого спектру послуг, що надаються компанією «Київстар».

«Твій Номер» є надійним навігатором у бізнес-послугах «Київстар», а також пропонує своїм читачам цікаві бізнес-кейси вітчизняних та зарубіжних компаній, розкриває нові ніші та ринки, допомагає краще організувати роботу компанії та створює детальні гіди по відкриттю нової справи.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали