Пресс-Релизы

Оплачуйте додаткові можливості в іграх та додатках з мобільного!

11 October, 2013, КиевКиевстар

Відтепер більше 25 мільйонів абонентів «Київстар» зможуть оплачувати додатковий функціонал і можливості в додатках та іграх прямо зі свого мобільного. «Київстар» уклав партнерську угоду з компанією Fortumo, що спеціалізується на інтергованих в додатках платежах.

Співпраця «Київстар» із Fortumo почалася з глобального партнерства провайдера і Telenor. Fortumo — найбільший світовий провайдер, який надає послуги прямого мобільного білінгу для покупок в додатках в більш ніж 70-ти країнах світу. Це партнерство дозволить абонентам «Київстар», які користуються телефонами на базі ОС Android, оплачувати покупки цифрових сервісів в іграх і додатках зі свого мобільного без використання банківських карт.

Зручність оплати покупок у грі змогли відчути користувачі App Club. Першою в списку підтримуваних системою Fortumo ігор став світовий хіт від розробника Zeptolab «Cut the Rope: Originals». Користувачам стали доступні для зручної оплати більше 30-ти рівнів, а також безліч цікавих можливостей, які можна оплатити з мобільного. Далі можливість оплати з мобільного буде доступна і в інших магазинах додатків — Google Play та інших. Список цифрових продуктів буде розширений за рахунок асортименту таких світових розробників, як Rovio, EA, Halfbrick, Creative Mobile, Lima Sky та решти.

Як стверджує Олексій Кірєєв, начальник департаменту розвитку продуктів і нового бізнесу: «У співпраці з Fortumo ми бачимо додаткову цінність для користувачів і розробників цифрових продуктів. Наші клієнти тепер можуть самостійно визначати зручний для себе спосіб споживання ігор і додатків - це використання продуктів за моделями freemium і free-to-play, з подальшою оплатою додаткового функціоналу в них з мобільного. Для розробників цих продуктів - це найбільш ефективний для українського ринку, ніж оплата кредитною карткою, і легко застосовний спосіб монетизації додатків та ігор» .

«Ми раді партнерству з «Київстар», як з регіональним лідером і провайдером додаткових послуг для клієнтів. Це партнерство принесе додатковий дохід розробникам ігор та додатків, використовуючи інструменти Fortumo, оскільки Україна — один із найбільших ринків, що розвивається, і має великий потенціал розвитку систем мобільних платежів», — говорить Джері Кодрес (Gerri Kodres), перший віце-президент з розвитку бізнесу та партнерства з операторами в Fortumo.

Покупки додаткового функціоналу та сервісів у іграх та додатках стають все більш популярними. Так, поруч з Free-to-play, яка дозволяє клієнту користуватися програмними продуктами безкоштовно, все більше затребуваною стає модель Freemium. Вона пропонує скористатися грою, додатками чи послугою безкоштовно, в той час, як розширення функції продукта, його додаткова функціональність чи сервіси пропонуються за додаткову плату.

Тепер для того, щоб оплатити додатковий функціонал, абоненту «Київстар» потрібно буде просто обрати функцію «Оплатити з мобільного рахунку?». Сервіс Fortumo, з одного боку, допомагає користувачам здійснювати віртуальні покупки в зручній і простій формі, а з іншого — забезпечує заробіток розробників і безпеку транзакцій.

А з 19 вересня 2013 року абоненти «Київстар» можуть здійснювати платежі в ігровому проекті World of Tanks за допомогою послуги «Мобільні гроші».

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: www.kyivstar.ua

Довідка про компанію Fortumo OÜ

Компанія Fortumo є найбільш зручним для розробників мобільних додатків провайдером мобільних платежів, який дає можливість розробникам ігор і додатків з легкістю монетизувати послуги та продукти для клієнтів з використанням мікро-платежів. Користувачі оплачують товари і послуги за допомогою мобільних терміналів, на які приходять рахунки для оплати. Мобільні платежі Fortumo є крос-платформеними – можуть здійснюватися при використанні ПК, мобільного інтернету і HTML5 - додатків – і ідеально підходять для здійснення покупок в самому додатку в мобільних терміналах на ОС Android, Windows Phone і Windows 8. У сфері впровадження систем оплати Fortumo співпрацює з понад 300 операторами мобільного зв'язку в 80-ти країнах, включаючи ряд ексклюзивних білінгових партнерств з інтернет-провайдерами. Fortumo працює за підтримки Intel Capital і Greycroft Partners, і має офіси в Естонії, США (Сан- Франциско) і Китаї (Пекін). За додатковою інформацією звертайтеся на http://fortumo.com.