Пресс-Релизы

Кількість Android-смартфонів у мережі «Київстар» перевищила 2 мільйони

11 October, 2013, КиевКиевстар

Понад 50% смартфонів мережі «Київстар» — це пристрої на базі операційної системи Android: за підсумками вересня 2013 року їх кількість перевищила 2 мільйони. Загалом кількість смартфонів складає 4,2 мільйони — це 14,14% від усіх мобільних пристроїв в мережі оператора.

За рік, з вересня 2012 року по вересень 2013 року, кількість смартфонів в мережі «Київстар» зросла на 43% та становить 4,2 мільйони. Наразі це вже 14,14% від усіх пристроїв, якими користуються клієнти оператора; ще місяць тому частка смартфонів складала 13,73%.

Кількість «розумних» телефонів на базі ОС Android за вересень перевищила 2 мільйони (2,017 млн), це на 170% більше, ніж рік тому. Кількість смартфонів з операційною системою iOS зросла за рік на 73% — до 418 тисяч, а Windows-фонів — на 35% — до 165 тисяч. Кількість смартфонів на базі ОС Bada становить 191,4 тисячі (зростання з вересня 2012 року по вересень 2013 року на 7,6%), а Symbian — 1 мільйон 423 тисячі, що менше, ніж у липні минулого року, на 14%.

Для підрахунку кількості смартфонів в мережі «Київстар» використовуються прийняті серед частини операторів ринку мобільного зв’язку критерії. Так, враховуються лише ті унікальні пристрої (IMEI), які були активні протягом трьох місяців (з них відправлялись повідомлення, здійснювались дзвінки, використовувався GPRS). Кожен смартфон враховується лише один раз за вказаний період.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали