Пресс-Релизы

«Юнь Києва запрошує»: у столиці відбулося традиційне свято київської молоді

15 October, 2013, КиевКиевстар

«Київстар» підтримав святкування 19-ого свята київської молоді «Юнь Києва запрошує», яке відбулося 12 жовтня на території Центрального парку культури та відпочинку «Маріїнський парк». Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України». «Київстар», як традиційний партнер свята, нагородив юних киян пам’ятними призами за перемоги у конкурсах.

Уже традиційно восени на один день Маріїнський парк перетворюється на центр розваг для всієї молоді Києва. Цього року свято «Юнь Києва запрошує» пройшло під гаслом «Місце, наповнене талантами». Гості свята мали можливість відвідати майданчик сучасного мистецтва, подивитися концерт дитячої творчості та ознайомитися з діяльністю закладів соціального спрямування, громадських організацій, соціально відповідальних компаній та отримати безкоштовні консультації їхніх представників та експертів.

Національний телеком-оператор «Київстар» уже кілька років поспіль підтримує організаторів заходу «Юнь Києва запрошує». Гості святкування отримали від телеком-оператора пам’ятні призи за участь у конкурсах. Також всі бажаючі мали змогу ознайомитися із соціальною програмою «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті». Матеріали, розроблені телеком-оператором в рамках довгострокової соціальної кампанії, нагадували про основні правила безпечного користування мережею, наприклад, про те, що не слід повідомляти в мережі особисту інформацію, тощо.

Тетяна ПЕЦЬКО, менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності «Київстар»:

«Ми в «Київстар» завжди намагаємося підтримувати українську молодь, адже діти та підлітки – це майбутнє України. Організаторам заходу вдалося сьогодні зібрати разом представників громадських та інших організацій, метою яких є допомога молодим людям. «Київстар» теж піклується про підростаюче покоління – наші волонтери навчають дітей правилам безпечного користування інтернетом, сприяють підвищенню онлайн-культури в цілому».

Мета заходу «Юнь Києва запрошує» - формування активної громадської позиції, залучення дітей та молоді до соціально-корисної діяльності, а також формування навичок здорового способу життя та безпечної поведінки в дитячому та молодіжному середовищі. Цього дня усі гості свята мали можливість ознайомитися з напрямами роботи мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді столиці, а також державних та громадських організацій. На території Маріїнського парку розмістилися «Алея дитячих прав», вулиця «Корисних знань», «Арт-вулиця», «Скаутська вулиця», «Галявина розваг» та «Алея творчих експериментів». Особливістю цьогорічного заходу, є те, що  Посланці Миру від Національної Організації Скаутів України провели круглий стіл «Ініціатива «Посланці Миру» на мапі України 2013».

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про соціальну програму «Київстар» «Безпека дітей в інтернеті»:

Соціальну програму «Безпека дітей в інтернеті» спрямовано на формування культури безпечного використання інтернету. Ініціатива реалізується «Київстар» з 2009 року. В партнерстві з Інститутом психології ім. Г.С. Костюка НАПН України «Київстар» видав перший в Україні посібник для батьків «Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» і створив «білий список» рекомендованих дитячих сайтів. На основі «білого списку» фахівцями компанії впроваджено унікальну на телеком-ринку України соціальну послугу «Батьківський контроль» для мобільного телефону. Співробітники-волонтери «Київстар» постійно проводять семінари з онлайн-безпеки для школярів, їх батьків і вчителів по всій країні. У квітні 2012 року «Київстар» провів першу всеукраїнську соціальну кампанію «Розкажіть дітям про безпеку в інтернеті». Заклик компанії не залишив байдужим кожного третього українця, кожен четвертий батько поговорив з дитиною про правила онлайн-безпеки. У листопаді 2012 року стартувала нова всеукраїнська соціальна кампанія «Київстар» «За безпеку дітей в інтернеті». «Батьківський контроль» - новий соціальний сервіс для захисту від онлайн-загроз інтернет-користувачів персональних комп'ютерів, розроблений у співпраці з «Майкрософт».

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн. осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua