Пресс-Релизы

7 тисяч завантажень за 10 днів — перші результати роботи мобільного додатку «Добре бачу»

17 October, 2013, КиевКиевстар

Мобільний додаток для профілактики зору «Добре бачу», який розроблено завдяки співпраці телеком оператора «Київстар» та спеціалістів Інституту очних хвороб ітканинної терапії імені В.П.Філатова, здобув популярність серед абонентів мобільного зв’язку вже у перші дні роботи. У період з 8 по 17 жовтня 2013 року його завантажили понад 7 тисяч разів.

За 10 днів кількість завантажень безкоштовного додатку для профілактики захворювань органів зору «Добре бачу» склала 7 тисяч, а кількість сеансів його роботи — понад 14,5 тисяч. Найбільш активно користуються ним абоненти у Києві — саме у столиці було здійснено більше половини завантажень. Також чимало абонентів додатку є в Одеській, Львівській, Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях. В середньому кожен абонент користується додатком щонайменше 4 хвилини поспіль. При цьому серед користувачів переважають дорослі — 85% порівняно з 15% дітей.

«Київстар» вже отримав безліч позитивних відгуків щодо сервісу. Так, користувачі соціальних мереж відзначають простоту та зручність користування додатком, корисність та ефективність вправ. «Можна виконувати під час обідньої перерви», «корисно для працюючих за комп’ютером», «найкращий відпочинок для втомлених очей», «крім очей ще й пам'ять тренує» — такі та багато інших коментарів залишають перші користувачі «Добре бачу» на сторінці «Київстар» в Facebook.

«Піклуватися про своє здоров’я — обов’язок кожної людини. А спортсмени приділяють стану здоров’я та, зокрема, зору особливу увагу, адже «працездатність» тіла та усіх його органів — запорука професійного успіху, — ділиться досвідом користування додатком «Добре бачу» Яна Шемякіна, українська шпажистка, олімпійська чемпіонка 2012 року. — Тому поява зручного сервісу для постійного тренування зору у вільний час — справжнє спасіння. Я вже протестувала додаток «Добре бачу» та дуже задоволена: він допомагає піклуватись про мої очі та водночас заощаджує мій час».

Додаток «Добре бачу» розроблений спеціалістами Інституту хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова та експертами «Київстар» в рамках соціальної програми компанії «Київстар» «Мобільне здоров’я». Це перший розроблений в Україні мобільний додаток для профілактики захворювань органів зору. Він має функціонал, який дозволяє перевірити зір. Також завдяки вправам він допоможе дорослим та дітям зняти напругу з очей, навчить, як запобігти перевтомі очей та як тренувати очні м'язи. А все це – складові, що допомагають якнайдовше зберегти добрий зір. За основу сервісу взяті розробки, рекомендовані офтальмологами Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН України, провідного наукового закладу в сфері офтальмології в Україні. Додаток «Добре бачу» — безкоштовний.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua