Пресс-Релизы

Ігор Янковський, засновник Фонду «Ініціатива заради майбутнього», зустрівся з учасниками національного конкурсу КМКФ «Молодість»

23 October, 2013, КиевORZ

21 жовтня 2013 року, в рамках роботи 43-го міжнародного кінофестивалю «МОЛОДІСТЬ», відбулася зустріч Голови Наглядової Ради Фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігоря Янковського з учасниками Національного конкурсу короткометражних фільмів: молодими, режисерами, операторами та продюсерами України.

«Я хочу подякувати молоді за участь у кінофестивалі та побажати їм успіхів у конкурсі. Особисто мені сьогодні дуже приємно усвідомлювати, що в Україні з’явилась така велика кількість талановитих молодих людей, які створюють мистецтво – знімають різнопланове кіно, і нам є з чого обирати та чим захоплюватися. Саме в жанрі короткого метру вперше з’являються нові режисери, які намагаються донести свою ідею глядачеві, зачепити чутливі струни в душі аудиторії. Це перша сходинка у світ великого кіно. Одним із напрямків діяльності нашого Фонду є підтримка юних талантів та обдарованої молоді. Тож, приходьте до нас з ідеями, а ми будемо їх підтримувати!»

Неформальна зустріч у формі ланчу відбулася в одному з ресторанів у центрі столиці України. Учасники конкурсу «короткого метру» мали гарну нагоду особисто познайомитися та поспілкуватися не тільки із Ігорем Янковським, засновником Фонду, який виступив офіційним партнером Національного конкурсу, але й із заслуженими метрами кінематографу. Відкрив зустріч генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Андрій Халпахчі. З вітальним словом до присутніх звернувся кінорежисер Роман Балаян, автор таких відомих кінострічок як «Польоти уві сні та наяву», «Каштанка», «Бережи мене, мій талісман», які давно вже стали класикою кінематографу.

Своїм баченням сучасного кінопроцесу поділилися члени міжнародного журі Національного конкурсу: сценарист, кінокритик, Голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач, українсько-австрійська акторка та режисер Вікторія Малекторович; кіно і телепродюсер Максим Онопрієнко. З особливою увагою молоді кінематографісти слухали спогади відомої італійської кінопродюсерки та сценаристки, члена журі Венеціанського кінофестивалю Сільвії Д’Аміко, продюсерів та режисерів з Італії та Франції.

Вітаючи молоде покоління українських кінематографістів Голова Наглядової Ради Фонду «Ініціатива заради майбутнього», Ігор Янковський відзначив: «Я хочу подякувати молоді за участь у кінофестивалі та побажати їм успіхів у конкурсі. Особисто мені сьогодні дуже приємно усвідомлювати, що в Україні з’явилась така велика кількість талановитих молодих людей, які створюють мистецтво – знімають різнопланове кіно, і нам є з чого обирати та чим захоплюватися. Саме в жанрі короткого метру вперше з’являються нові режисери, які намагаються донести свою ідею глядачеві, зачепити чутливі струни в душі аудиторії. Це перша сходинка у світ великого кіно. Одним із напрямків діяльності нашого Фонду є підтримка юних талантів та обдарованої молоді. Тож, приходьте до нас з ідеями, а ми будемо їх підтримувати!»

Комфортна дружня атмосфера заходу, що панувала в залі, дала гарну можливість учасникам зустрічі вести неофіційне та легке спілкування. За дивним збігом обставин, цього року в Національному конкурсі беруть участь багато подружніх пар, які і представили на зустрічі свої фільми. Кожний творчий дует «режисер-оператор», «режисер-продюсер» та «сценарист-режисер» мали нагоду проанонсувати свою кінокартину перед чинним журі, оголосити дати показів, розповісти про творчі плани, кінематографічні вподобання та сподівання.

Цього року на розгляд журі представлено 24 короткометражні роботи, які були відібрані з понад 200 заявок, серед яких були як документальні, так і ігрові фільми. За умовами Національного конкурсу, переможця серед 24 кінокартин визначить компетентне журі на чолі із Сергієм Тримбачем. Підсумки конкурсу та ім’я володаря головного призу за найкращий фільм – золотого «Скіфського оленя» – стануть відомі 26 жовтня 2013 р., на церемонії нагородження, що розпочнеться о 16-30 у столичному кінотеатрі «Київська Русь». 

Якщо вас цікавить додаткова інформація щодо участі Фонду Ігоря Янковського у КМКФ «Молодість» та інших партнерських проектів, будь ласка, звертайтеся до Інформаційної служби:

Тел.: +380 44 459 0304;

Факс: +380 44 459 0305; 

E-mail: [email protected].

ВБФ ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО «ІНІЦІАТИВА ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»
БЦ "Горизонт Парк" корп. 1, 5 поверх
вул. Амосова, 12, м. Київ, 03680, Україна

Інформація про фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»

Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» (www.iff-charity.org) є благодійною організацією, що на засадах добровільності об’єднала однодумців, які спрямовують свої зусилля на створення та реалізацію доброчинних культурологічних та освітніх проектів й програм в Україні. 

Мета ВБФ «Ініціатива заради майбутнього» - разом з однодумцями підтримувати талановиту творчу молодь, сприяти створенню у державі гуманного висококультурного суспільства.

Серед ключових напрямків діяльності Фонду варто виділити:

Освітньо-наукові програми, в рамках здійснення яких Фонд прагне сприяти розвитку науки та культури, надавати допомогу молодим вченим, студентам та обдарованим дітям.

Історико-культурні програми націлені на охорону і збереження щедрої культурної та духовної спадщини України і світу, поліпшення історико-культурного середовища, відродження пам'яток історії та культури.

Медично-реабілітаційні програми покликані пропагувати здоровий спосіб життя, сприяти вдосконаленню системи охорони здоров'я, розвитку масової фізичної культури, спорту і туризму, а також спрямовують доброчинні кошти на сприяння соціальній реабілітації малозабезпечених, безробітних, інвалідів війни,  бойових дій, ветеранів військової служби та інших осіб, які потребують піклування.

Екологічно-природничі програми, спрямовані на захист природно-заповідного фонду України та розвиток природоохоронної справи.

Всеукраїнський благодійний фонд «Ініціатива заради майбутнього» відкритий для співпраці з кожним, хто розділяє цілі та прагнення організації, та щиро бажає зробити свій власний внесок у загальнодержавну справу розвитку доброчинності в Україні.

Місія

Місія ВБФ «Ініціатива заради майбутнього» - реалізація благодійних програм, проектів та акцій, спрямованих на здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб. Знаходження та втілення найбільш ефективних рішень значущих соціальних проблем, застосовуючи інноваційні підходи до розробки та реалізації програм Фонду, дозволяє досягти довгострокового і стійкого позитивного ефекту.

Фонд слідує добрим традиціям українського благодійництва, сприяє збереженню культурно-історичної спадщини, підтримує освіту і науку, сферу охорони здоров'я та вирішує значущі соціальні проблеми.

Принципи діяльності Фонду:

Незалежність. Фонд є юридичною особою - благодійною, некомерційною, недержавною організацією, створеною виключно з благодійними цілями і незалежною від впливу.

Прозорість. Фінансові процеси, що відбуваються в рамках Фонду, прозорі і зрозумілі для всіх зацікавлених сторін.

Інноваційність. Фонд постійно шукає нові ідеї та підходи в своїй роботі з благодійниками, некомерційними організаціями, засобами масової інформації та суспільством, використовуючи при цьому кращі світові практики.

Законослухняність. Фонд здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, загальновизнаним нормам і принципам міжнародного права. Фонд суворо слідує нормам, які регулюють благодійну діяльність.

Самоідентифікація. Ми відкриті і доступні для всіх позитивних ідей та ініціатив, але залишаємо за собою право не підтримувати ініціативи, які не відповідають або суперечать нашим принципам і цінностям.

Ефективність і відповідальність. У своїй діяльності ми прагнемо обирати найбільш ефективні методи і механізми, які дозволять принести максимальну користь людям.

Всеукраїнський благодійний фонд «Ініціатива заради майбутнього» відкритий для співпраці з кожним, хто розділяє цілі та прагнення організації, та щиро бажає зробити свій власний внесок у загальнодержавну справу розвитку доброчинності в Україні.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали