Пресс-Релизы

Майже 26 тисяч українців передплачують книжки в мобільній біблиотеці «Київстар»

24 October, 2013, КиевКиевстар

Українці все більше цікавляться мобільним читанням. На кінець вересня близько 26 тисяч читачів вже стали передплатниками віртуальної бібліотеки «Київстар». Тут читачам доступні понад тисячу творів класиків та сучасників української і зарубіжної літератури. Хіт-парад бестселерів онлайн-бібліотеки наразі очолює книга Дмитра Лазуткіна.

В цілому рейтинг найбільш популярних книжок мобільної бібліотеки «Київстар» станом на кінець вересня  виглядає так:

  1. Дмитро Лазуткін «Добрі пісні про поганих дівчат»
  2. Тарас Антипович «Хронос»
  3. Наталія Мусатова «Маникюр и педикюр на все случаи жизни»
  4. Ірен Роздобудько «Зроби це ніжно»
  5. Тамара Дука «Возрожденная в счастье. Как забыть «бывшего» и начать новую жизнь: Руководство к действию»
  6. Ірена Карпа «Суки отримують все»
  7. Юрій Никитинський «Таємниця старої пекарні»
  8. Микола Носов «Приключения Незнайки и его друзей»
  9. Мішель Терещенко «Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко (1886–1956)»
  10. Сергій Жадан «Ворошиловград»

У вересні 2013 року «Київстар» презентував новий формат онлайн-бібліотеки «Магазин розумного контенту» — застосунок для мобільних телефонів на базі операційної системи Android. Наразі тестується його beta-версія серед правовласників. Також триває розробка застосунків для iOS та ОС Windows і тестування підписки на аудіокнижки.

Онлайн-бібліотека «Магазин розумного контенту» від «Київстар» — це читання «в один клік», вона відкрита 24 години на добу. Ресурс є доступним для абонентів з усієї України, незалежно від того, в якому місті чи селищі вони знаходяться. Абоненти можуть читати літературу зі смартфону, планшету чи зі звичайного мобільного телефону, який підтримує інтернет GPRS, та на якому встановлено інтернет-браузер, або через застосунок. Книжки можна читати без завантаження файлів та сплати за використаний інтернет-трафік. Потрапити в онлайн-бібліотеку можна за посиланням http://smart.kyivstar.ua/.

Вартість послуги — 2 гривні 80 копійок на тиждень з ПДВ без ПФ. В онлайн-бібліотеці «Київстар» є багато книг, доступних для безкоштовного читання. Зокрема, це твори української та російської літератури, які входять до шкільних програм, а також книги сучасних авторів.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua