Пресс-Релизы

«Київстар» буде консультувати підприємців у Facebook щодо питань реклами

24 October, 2013, КиевКиевстар

«Київстар» запустив у соціальній мережі Facebook сторінку «Моя реклама», присвячену рекламним технологіям для підприємців. На ній фахівці «Київстар» та партнерської компанії Mirotel Systems консультуватимуть підприємців.

Нова сторінка присвячена рекламним технологіям в цілому, а також тонкощам ведення рекламних кампаній в інтернеті. Відвідувачі сторінки зможуть ставити питання експертам і отримувати безкоштовні консультації. Особливо корисною дана інформація стане для підприємців – представників малого та середнього бізнесу, які розробляють рекламні стратегії своїх товарів і послуг самостійно.

Володимир Лещенко, генеральний директор Mirotel Systems, володіє великим досвідом у сфері рекламних технологій, оскільки раніше керував реселлером Google AdWords в Україні. Володимир пояснює, чому вирішив просувати інший інструмент реклами: «Середня вартість кампанії для дрібного і середнього бізнесу становить 2000 гривень. Більшість підприємців, які керують малим і середнім бізнесом, для розробки рекламної стратегії свого бізнесу не наймають маркетологів. Наша спільна з «Київстар» експертиза може служити свого роду аутсорсинговим ресурсом в таких випадках. На сторінці «Моя реклама» у Facebook ми готові відповісти на будь-які питання, які стосуються способів просування продуктів і послуг малого та середнього бізнесу. Ми запропонуємо інструменти та рішення для кожного конкретного випадку. Крім цього, плануємо в цілому підвищувати рекламну грамотність підприємців і розповідати про те, як можна ефективно просувати свої продукти».

На сторінці можна буде найбільш детально дізнатися про послугу оператора «Моя реклама» — сервіс розміщення оголошень з оплатою тільки за вхідні дзвінки від клієнтів. Цю послугу «Київстар» ввів в червні 2013 року. За 4 місяці сервісом скористалися вже близько 4,5 тисяч клієнтів , а кількість розміщених оголошень на порталі mr.kyivstar.ua перевищила 5 тисяч. Найбільш активно рекламуються юридичні послуги, туризм, оренда приміщень та продаж житла, сантехніка і комунікації, електрика, будівельні матеріали, автострахування, фотозйомки та продукція сільського господарства.

«Моя реклама» — це принципово нова послуга як на ринку мобільного зв'язку, так і на ринку реклами. Адже її користувачі не платять за розміщення реклами, а тільки за результат — дзвінки від потенційних клієнтів. Сервіс дозволяє безкоштовно створювати міні-сайт компанії та рекламувати товари і послуги за допомогою оголошень, які розміщуються на партнерських медійних майданчиках. Користувач послуги може створювати їх у своєму профайлі на сайті mr.kyivstar.ua або зателефонувати до call-центру послуги «Моя Реклама» за номером 848 (безкоштовно з мобільного номеру «Київстар»). При цьому до кожного оголошення буде додано віртуальний телефонний номер в стандартному вигляді 067ХХХХХХХ. Таким чином, конфіденційність рекламодавця зберігається, а потенційний клієнт зможе телефонувати за звичним, зрозумілим йому номером, і за своїм стандартним тарифом.

Розміщення рекламних оголошень не тарифікується. Бізнес-абонент сплачує лише за вхідний дзвінок (плату за з'єднання) від зацікавленого клієнта, причому тариф користувач встановлює самостійно. Збільшення тарифу впливає на частоту вхідних викликів і кількість показів оголошення на партнерських майданчиках.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.ua