Пресс-Релизы

«Київстар» розвиває 3G-роумінг

25 October, 2013, КиевКиевстар

У третьому кварталі 2013 року «Київстар» збільшив кількість партнерів з міжнародного роумінгу, які надають абонентам оператора доступ до передачі даних стандарту 3G. Тепер, знаходячись за кордоном, абоненти «Київстар» можуть обирати послуги 3G Інтернету в 113 мережах мобільного зв’язку.

Абоненти «Київстар» можуть скористатись послугою мобільного інтернету стандарту 3G в телеком мережах 113 зарубіжних операторів. Це стало можливим завдяки розширенню партнерських взаємовідносин «Київстар» з міжнародними телеком компаніями. При використанні мобільного інтернету 3G в роумінгу, швидкість передачі даних може досягати 2 Мбіт/с.

У третьому кварталі 2013 року були підписані нові угоди про надання абонентам «Київстар» послуг 3G інтернету в телеком мережах 14 операторів у Німеччині, Нідерландах, Естонії, Словаччині, Латвії, Литві, о.Маврикій, Російська Федерація, Болгарія, Республіка Сейшельські острови, Республіка Кот-д'Івуар, Словенія, В'єтнам, Республіка Ель-Сальвадор.

Для надання абонентам міжнародного дата-роумінгу за доступною ціною, у серпні 2013 року «Київстар» запровадив тарифний пакет «SuperVisa Smart». З цим тарифом передача та прийом 1 Мб даних коштує всього 0,80 грн. Ця пропозиція доступна для абонентів, що користуються мобільним інтернетом у Вірменії, Грузії, Італії, Казахстані, Киргизстані, Росії, Таджикистані, Узбекистані, в мережах телеком-операторів, що входять до міжнародної групи компаній VimpelCom.  Крім того, абоненти «Київстар», що знаходяться у цих країнаї, можуть телефонувати за тарифом 0,80 грн хвилина з роумінг-пакетом «Super Visa». А на території країн Євросоюзу, в Турції та Ізраїлі – спілкуватись по тарифу 3 грн за хвилину з роумінг-пакетом «EuroVisa».

Як повідомляє начальник департаменту міжоператорського бізнесу Олександр Медяновський, «обсяги інтернет трафіку, що використовують абоненти «Київстар» у мережах зарубіжних операторів, стабільно зростають – з початку року, в середньому, на 10% за квартал. Ми активно взаємодіємо з зарубіжними телеком партнерами, щоб забезпечити нашим абонентам найкраще співвідношення ціни і якості. У третьому кварталі 2013 року в результаті спільної роботи з міжнародними компаніями, тарифи на послугу передачі даних для абонентів «Київстар» у ряді країн було знижено у десятки разів. Робота у цьому напрямку триває».

«Київстар» надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах, на 5 континентах. Оператор планово модернізує свою GSM мережу, для забезпечення технічних можливостей впровадження в Україні технологій 3G/LTE. Однак, питання щодо надання таких послуг досі не вирішено телеком регулятором.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар»

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Голден Телеком». Об’єднана база клієнтів «Київстар» складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку та мобільного інтернету в Україні. Мережа GSM/EDGE «Київстар» – одна з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. «Київстар» надає послуги мобільного та фіксованого зв'язку й передачі даних, у тому числі з використанням технологій широкосмугового інтернету, а також послуги роумінгу у 195 країнах на 5 континентах.

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали