Пресс-Релизы

«Київстар» забезпечив мобільним зв’язком фінал міжнародних автоперегонів «Трембіта 2013» у Карпатах

29 October, 2013, КиевКиевстар

Запроваджені провідним українським оператором «Київстар» телеком-рішення забезпечили якісним мобільним зв’язком і GPS-навігацією учасників фінального етапу чемпіонату України з ралі - міжнародних перегонів «Трембіта 2013». Тимчасові базові станції, встановлені спеціально до заходу, дозволили знімати необхідні параметри для відслідковування пересування автомобілів та оперативно передавати інформацію.

На трасі автомобільних перегонів «Трембіта 2013», які відбулися у важкодоступних, малолюдних місцях Івано-Франківської області, «Київстар» встановив 2 тимчасові базові станції для посилення покриття. Учасники ралі використовують систему трекінгу (відслідковування), яка працює за допомогою GPS-пристроїв. Пристрої передають інформацію про пересування автівок на сервер через GPRS-канал мобільної мережі,  а базові станції забезпечують стабільну передачу даних, а також можливість користування послугою push-to-talk для всіх екіпажів.

Базові станції було встановлено в умовах гірського рельєфу Карпат всього за дві доби та змонтовано з використанням автомобілів підвищеної прохідності, на базі яких розташовуються антенні пристрої та обладнання нового типу, що працює за будь-яких кліматичних умов. Схоже технічне рішення фахівці  Чернівецького відділення «Київстар» вперше використали у серпні 2013 р., надавши технічну підтримку автоперегонам в Чернівецькій області «Александров Раллі».

«Забезпечення мобільним зв’язком міжнародних автоперегонів у Карпатах, де присутні і складні гірські умови, і мінлива погода, і повна відсутність будь-яких комунікацій, завжди є цікавим викликом, -  коментує Павло Робулець, начальник технічного відділу Чернівецького відділення Львівської філії  ПрАТ «Київстар». В найкоротші терміни ми провели попереднє радіопланування та проектування місцевості, а також скоординували дії декількох бригад для забезпечення будівництва та роботи сервісів в умовах важкодоступного гірського рельєфу. Якісний зв’язок в таких обставинах є життєво необхідним».

«Київстар» є лідером з покриття населених пунктів у важкодоступних гірських районах України.

Фінальний етап чемпіонату України з раллі - міжнародні автомобільні перегони «Трембіта 2013» відбулися 18-19 жовтня на території Коломийського, Снятинського, Верховинського та Косівського районів Івано-Франківської області. Ралі «Трембіта», яке проводиться з 2006 року, є ареною боротьби за титул абсолютного чемпіону України 2013 року.

Довідка про об’єднаний «Київстар», бізнес-одиницю «Україна» VimpelCom Ltd.

До складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. входять два українські телекомунікаційні оператори – ПрАТ «Київстар» та «Beeline-Україна» (ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Телеком»). Об’єднана база клієнтів складає понад 25 млн осіб.

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, бренд в Україні. Мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі й охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбережжів України. «Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на 5 континентах.

«Beeline-Україна» – досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] www.kyivstar.uaХотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали