Пресс-Релизы

У Фастові ВОЛЯ додала до телебачення євроінтернет

3 August, 2015, КиевMedia

ВОЛЯ впровадила у Фастові сучасний Інтернет новітнього формату − EuroDOCSIS. Відтепер мешканці міста, домівки яких охоплюють кабельні мережі компанії і які вже користуються послугою телебачення ВОЛІ, зможуть вигідно підключити Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Водночас компанія впровадила нову комплексну послугу − «ТБ + Інтернет», яка дає доступ до телевізійних програм та Інтернету і має єдине керування, єдиний рахунок і єдину абонплату.

«ВОЛЯ виконує свої обіцянки: ми запустили Інтернет у Фастові. І тепер користувач може отримувати дві сучасні послуги від одного провайдера, вибираючи комфортну для себе швидкість доступу до Всесвітньої мережі і оплачуючи єдиний рахунок. Додаткова перевага − Інтернет «заходитиме» в оселю нашого абонента по «телевізійному» кабелю, прокладати новий кабель для цього не потрібно», − пояснює директор Центрального регіону компанії ВОЛЯ Михайло Дмитриченко.

Користувачам аналогового телебачення у Фастові ВОЛЯ пропонує чотири пакети «ТБ + Інтернет»:

Пакет телепрограм Максимальна швидкість доступу до Інтернету:

  • 5 Мбіт/с — «Базовий» 70 грн/міс.
  • 20 Мбіт/с — 95 грн/міс.
  • 60 Мбіт/с — 115 грн/міс.
  • 100 Мбіт/с — 125 грн/міс.

Абоненти, які захочуть дивитися інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD» по Інтернету від ВОЛІ, зможуть вибирати серед таких пакетів «ТБ + Інтернет»:

Пакет телепрограм

Максимальна швидкість доступу до Інтернету

20 Мбіт/с 60 Мбіт/с 100 Мбіт/с

  • Power Time — 199 грн/міс.
  • Volia HD 145 грн/міс. 155 грн/міс. 165 грн/міс.
  • Start 125 грн/міс. 135 грн/міс. 145 грн/міс.

Вартість підключення послуги Інтернет або комплексної послуги «ТБ + Інтернет» — усього 1 грн.
Замовити нові пакети можна цілодобово без вихідних за телефоном (04565) 9-98-98, на сайті компанії, на порталі самообслуговування «Мій кабінет» чи в Центрі сучасних технологій на Соборній, 16 (пн. − сб. — з 8:00 до 19:00, нд. — вихідний).
ВОЛЯ працює у Фастові з лютого 2015 року.

Довідка

ВОЛЯ є загальнонаціональним українським телекомунікаційним провайдером, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD і інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ в Інтернет, а також хмарні рішення й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.

EuroDOCSIS — стандарт, який ідеально підходить для скачування «важких» файлів і дає змогу завантажувати відео- й аудіофайли на великій швидкості. Ця технологія поширена в Європі і США. Крім Фастова, ВОЛЯ впровадила цей стандарт у Вінниці, Запоріжжі, Києві, Кіровограді, Луцьку, Львові й Тернополі.