Пресс-Релизы

ВОЛЯ надає свій ефірний майданчик для нового короткометражного українського кіно

20 August, 2015, КиевMedia

У суботу, 22 серпня 2015 року, о 21:10 на телеканалі «ВОЛЯ Cine+ MIX» відбудеться телевізійна прем’єра короткометражного фільму «Вікно» − дебюту драматурга і режисера Віктора Шторма (Насипаного).

«Ми відкриваємо свій ефірний майданчик як для картин уже відомих українських кінематографістів, так і для кінодебютів. Наш глядач зможе на власні очі переконатися, що кінематограф у нашій країні має потужний творчий потенціал. Вітчизняні режисери, оператори, актори, сценаристи здатні творити велике кіно. Крім можливості показати свій витвір широкій аудиторії по всій Україні у прайм-тайм, ми надаємо кожному фільм промо-підтримку на власних каналах і на наших інтернет-ресурсах. Маємо надію, що ці перегляди не тільки вплинуть на суспільну думку про наше кіномистецтво, а й привернуть увагу продюсерів та інвесторів», − говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Короткометражну стрічку «Вікно» Віктора Шторма створено у 2014 році. На фестивалі сучасних українських короткометражок «Відкрита ніч — дубль 18», що проходив у червні 2015 року у понад 40 містах України, а також у Бельгії, Великобританії, Ірландії, Канаді, на Кіпрі, в Молдові, Німеччині, Польщі та Франції, цей фільм отримав «Приз глядацьких симпатій».

«Наша картина ще не мала прокату у кінотеатрах, проте реакція глядачів з України, Польщі, Бельгії, Кіпру, Великобританії, Франції, Німеччини, Ірландії, Канади надихає на нові проекти. Це фільм про небайдужість. Над ним працювали актори Олексій Тритенко, Сергій Пономаренко, Олена Кошкіна. Ми підтримуємо ініціативу ВОЛІ знайомити найширшу аудиторію із сучасним молодим українським кіно», − ділиться думкою режисер Віктор Шторм.

«Вікно» − друга сучасна українська картина, яка демонструється глядачам кіноканалів групи «ВОЛЯ Cine+». Показ проходить у рамках програми підтримки сучасного українського кінематографу: про її запуск ВОЛЯ заявила на початку 2015 року. Першим був фільм «F 63,9 Хвороба кохання» Дмитра Томашпольського та Олени Дем’яненко, який вийшов у ефір 11 липня 2015 року.

Заявки на участь у програмі «Час українського кіно» отримує комітет кінопроектів компанії за адресою [email protected]Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали