Пресс-Релизы

ВОЛЯ включає для Інтернету турбошвидкість

5 October, 2015, КиевMedia

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ виводить на ринок відразу два нових продукти, покликаних значно підвищити швидкість доступу абонентів до мережі Інтернет. Це тарифний план «ВОЛЯ Turbo» зі швидкістю до 200 Мбіт/с, а також пакет послуг «ВОЛЯ Turbo HD», в якому, крім «ВОЛЯ Turbo», пропонується доступ до пакетів телепрограм, у тому числі 15 каналів HD-якості.

Відчути всі переваги турбошвидкості до 200 Мбіт/с вже можуть абоненти Вінниці, Запоріжжя, Києва, Луцька та Львова. Для киян така швидкість забезпечується в межах послуги «ВОЛЯ Turbo», тоді як пакет «ВОЛЯ Turbo HD» можуть підключити жителі всіх п'яти міст.

Необхідною умовою використання «ВОЛЯ Turbo» є наявність у абонента кабельного модема з підтримкою технології EuroDOCSIS 3.0. Абонентська плата за нього становить 149 грн/міс., до вартості пакета входить плата за користування таким модемом.

Пакет послуг «ВОЛЯ Turbo HD» також припускає турбошвидкісний доступ в Інтернет. Крім цього, абоненту пропонується для перегляду до 150 телеканалів, з яких 15 — HD-якості. Абонентська плата за цей пакет становить 185 грн/міс. (Вінниця, Запоріжжя, Київ і Львів) і 190 грн/міс. (Луцьк), в його вартість включено плату за користування модемом і сучасним HD-тюнером. Пакет «ВОЛЯ Turbo HD» доступний тим абонентам, у яких є можливість підключення до мережі ВОЛІ за технологією EuroDOCSIS 3.0.

«Останніми роками ми інвестували в модернізацію мережі для доступу в Інтернет сотні мільйонів гривень. Ці гроші витрачено на розширення мережевої інфраструктури, переведення обладнання на новий технологічний стандарт EuroDOCSIS 3.0 і, звичайно ж, на збільшення запасу пропускної здатності. Проведене цього літа пілотне тестування серед абонентів показало, що наша оновлена мережа легко впоралася з навантаженням при багаторазовому підвищенні швидкості передавання даних. Протягом літа багато наших абонентів у Києві, Вінниці, Луцьку, Львові та Запоріжжі могли безкоштовно оцінити нові швидкості в мережі ВОЛІ. У результаті ми вирішили запропонувати українському ринку Інтернету швидкості до 200 Мбіт/с. А в комбінації з найкращим на ринку цифровим телебаченням наша пропозиція «ВОЛЯ Turbo HD» сьогодні є найкращим вибором для справжніх цінителів цифрових розваг», — зазначив генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.

Детальніше про «ВОЛЯ Turbo» і «ВОЛЯ Turbo HD» можна дізнатися на сайті компанії.