Пресс-Релизы

ВОЛЯ посилює позиції у сфері HR

5 October, 2015, КиевMedia

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ оголошує про призначення на посаду директора з управління персоналом Наталії Берези. Основними завданнями нового директора з управління персоналом стануть посилення ролі HR, виведення на новий рівень HR-сервісу для бізнес-функцій, розвиток і активне просування корпоративної культури.

Наталія має 15-річний досвід роботи в HR, у тому числі на керівних посадах у провідних національних і міжнародних компаніях.

«Протягом кількох останніх років ВОЛЯ проходила через відчутну трансформацію: в компанії було проведено кілька важливих організаційних змін, введено в дію нову систему оцінки ефективності роботи і винагороди співробітників, що вже дало відчутний приріст ефективності у всіх наших бізнес-процесах. Поява ж у нашій команді такого HR-професіонала з досвідом впровадження найкращих світових практик не тільки закріпить, а й посилить позиції HR на даному етапі нашого розвитку. Сподіваюся, разом з Наталією ми зробимо впевнені кроки з метою подальшого розвитку персоналу та вдосконалення корпоративної культури», − прокоментував призначення генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.

«Я рада стати частиною великої професійної команди однодумців. Від прагнення співробітників працювати на загальний результат залежить успіх компанії. Впевнена, разом ми вдосконалимо HR-стратегію компанії і досягнемо нових високих результатів у розвитку бізнесу ВОЛІ», − відзначила Наталія Береза.

Наталія Береза закінчила Київський національний лінгвістичний університет, а також Steinbeis University (Берлін, Німеччина). Має 15-річний досвід роботи у сфері HR, з них більше 10 років − на керівних посадах у провідних міжнародних та національних компаніях, серед яких «Крафт Фудз Україна», «Інтерпайп», British American Tobacco, «МТС Україна» та «МТС» (Росія).Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали