Пресс-Релизы

ВОЛЯ першою почне показ по всій країні державного міжнародного телеканалу UATV

20 October, 2015, КиевMedia

Із 2 листопада 2015 року національний державний телеканал UTV буде доступний у всіх цифрових пакетах компанії ВОЛЯ починаючи зі «Стартового». Його також можуть дивитися передплатники інтерактивного телебачення «ВОЛЯ Smart HD».

UA TV, раніше відомий як УТР, − продукт служби «Українське телебачення і радіомовлення», першої в Україні державної супутникової телекомпанії та першої в країні державної телекомпанії, яка запустила інтернет-мовлення в режимі «онлайн». UATV веде мовлення українською, російською та англійською мовами.

«Додавання в пакети ВОЛІ телеканалу UTV − це хороша можливість для нас, створюючи додаткову цінність для абонента, одночасно сприяти посиленню іміджу нашої держави як усередині її кордонів, так і за їх межами. Адже не добре, коли люди по всьому світі, включаючи українську діаспору, дізнаються про події в Україні з чужих і неофіційних інформаційних джерел», − зазначив президент компанії ВОЛЯ Сергій Бойко.

Сітку телеканалу побудовано з урахуванням часових поясів таким чином, щоб у різний час охопити різні мовні аудиторії й дати їм уявлення про події в Україні. Протягом доби на каналі виходить 17 випусків новин «Пульс», із них 6 − англійською, 6 − російською і 5 українською мовою. Передбачено також кілька годинних блоків англійською і російською мовами.

Із 2 листопада телеканал UTV доступний абонентам ВОЛІ у Вінниці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві, Львові, Новомосковську, Обухові, Полтаві, Рівному, Солоницівці, Сумах, Тернополі, Українці, Харкові, Херсоні, Хмельницькому та Черкасах.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали