Пресс-Релизы

«ВОЛЯ»ТМ перемогла в номінації «Провайдер цифрових розваг року»

23 November, 2015, КиевMedia

ВОЛЮ визнано найкращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2015». Результати престижного конкурсу було оголошено 21 листопада на офіційній церемонії нагородження «Вибір року 2015».

«Ми вдячні споживачам за те, що вони так високо оцінили роботу нашої команди. ВОЛЯ заслужено отримала перемогу в конкурсі, адже зроблено було багато. Тільки протягом 2015 року в розвиток послуг, модернізацію мереж та інноваційні проекти у сфері обслуговування ми інвестували понад 400 мільйонів гривень. У підсумку — зростання показників оцінки абонентами якості послуг і сервісу, а також численні позитивні відгуки від наших користувачів. Люди зазначають, що компанія дуже змінилася за останні 3−4 роки. Протягом цього часу ми були сконцентровані на підвищенні якості наших послуг та обслуговування загалом. І ми однозначно не будемо зупинятися на досягнутому. Спасибі за вашу довіру і вибір», — говорить генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.

Дослідження для Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2015» в Україні проводила компанія TNS. В опитуванні «Провайдер цифрових розваг» брали участь жителі 36 міст країни з населенням більше 100 тисяч осіб. Воно охоплювало представників усіх соціальних груп. До визначення кращих з кращих було залучено експертів галузі, представників рекламних агентств, діячів культури і членів оргкомітету конкурсу. Результати досліджень підтверджено міжнародною аудиторською компанією Deloitte.

ВОЛЯ працює в 33 містах, пропонуючи своїм абонентам найкращий ліцензійний контент від зарубіжних і вітчизняних студій в цифровому і аналоговому форматах. Компанія розвиває і власні телепродукти: канали фільмів групи «ВОЛЯ CINE+» і онлайн-кінотеатр «ВОЛЯ Cinema».

У телевізійних пакетах ВОЛІ — понад 200 цифрових телеканалів, з яких більше 20 — у форматі високої чіткості (HD). Серед них є й ті, які доступні ексклюзивно, наприклад, канал індійського кіно Bollywood HD, канал сімейства Discovery для чоловічої аудиторії DTX, канал улюблених українських серіалів FILMUADrama.

ВОЛЯ надає також інтернет-доступ зі швидкістю до 200 Мбіт/с й інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», які дають змогу дивитися найрізноманітніший відеоконтент не тільки на екрані телевізора, а й на смартфоні чи планшеті. Інтерактивне телебачення ВОЛІ можна підключити на території всієї країни — в мережі будь-якого інтернет-провайдера, що гарантує швидкість доступу понад 5 Мбіт/с.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали