Пресс-Релизы

ВОЛЯ підтримала ініціативу Нацради з питань телебачення і радіомовлення

2 December, 2015, КиевMedia

Компанія ВОЛЯ оголосила про підтримку ініціативи Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України впровадити механізми саморегулювання у сфері інформаційної діяльності й заявила про готовність підписати запропонований нею проект Кодексу мовлення.

«Ми схвалюємо ідею розвитку саморегулювання на ринку телебачення і радіомовлення, спрощення діяльності його суб'єктів, а також формування в галузі єдиного підходу до норм законодавства України. Саме тому наша компанія підтримує ініціативу Національної ради, яка сприяє реалізації на практиці механізмів саморегулювання. Ми, у свою чергу, давно робимо кроки до впровадження таких механізмів, прикладом чого є успіх групи наших ексклюзивних каналів «ВОЛЯ CINE+», − зазначила директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Заклик до об'єктів інформаційної діяльності підтримати ініціативу Національної ради опубліковано на її офіційному сайті. Необхідність підписання Кодексу мовлення регулятор пояснює прагненням знайти консенсус щодо питань, недостатньо чітко виписаних у національному законодавстві.