Пресс-Релизы

Київські абоненти ВОЛІ отримали два місяці промо-перегляду кращих телеканалів

3 December, 2015, КиевMedia

1 грудня 2015 року лідер цифрових розваг компанія ВОЛЯ відкрила столичним передплатникам базових і соціальних пакетів цифрового телебачення можливість дивитися телеканали пакета «Оптимальний». Промо-перегляд триватиме до 31 січня 2016 року.

Дивитися телепрограми пакета «Оптимальний» зможуть всі київські користувачі пакетів «Легкий», «Соціальний», «Стартовий» та «Базовий», а також передплатники пакета «Стартовий» цифрового інтерактивного телебачення.

У пакеті «Оптимальний» − більше 140 каналів від національних і провідних світових телестудій, що охоплюють найрізноманітніші інтереси киян.

Драматичні й захоплюючі європейські та американські серіали пропонує міжнародний канал Fox Life. Зараз він запрошує на 2-й сезон захоплюючої комедії «Татко», 3-й — комедії «Меліса і Джоуі», серіал «Підступні покоївки» та інші не менш цікаві проекти.

Допитливих і захоплених людей, які шукають таємниці Всесвіту і в простих речах прагнуть побачити щось особливе, приверне канал Discovery Science. Найдивніша погода на Землі, загадкові матеріали NASA, конструкція апаратів для піци, чи варто боятися злих вірусів − про це та багато іншого можна дізнатися, натиснувши кнопку цього знаменитого у всьому світі каналу.

Познайомитися з рідкісними і цікавими проявами життя в дикій природі можна на каналі Nat Geo Wild.

Автомобілі й усе, що має двигун, спорт, екстремальні розваги, угоди і гроші, погані хлопці, а також їжа по-чоловічому є в програмі каналу DTX сімейства Discovery. Зовсім недавно, у серпні цього року, він увірвався в український ефір і тепер доступний в країні тільки передплатникам компанії ВОЛЯ.

Всі, хто має дітей, безумовно оцінять орієнтовані на наймолодшу аудиторію канали Baby TV і Nickelodeon. Цілодобовий Baby TV призначено для малюків до трьох років, він пропонує унікальні передачі, створені у співробітництві з фахівцями з раннього розвитку дитини. Nickelodeon − дитячий розважальний канал, який дивиться на світ очима дитини і в ігровій формі сприяє її розвитку.

Ті, хто не уявляє свого життя без музики, може знайти в «Оптимальному» канали, присвячені улюбленим жанрам − від класики на Mezzo до попу, року та соул-хітів на VH1.

ВОЛЯ рекомендує звернути увагу й на Food Network, що пропонує новий, сміливий, підхід до їжі, і, звичайно, на український канал «Спорт 1», який створюється для цінителів хокею, футболу, тенісу, біатлону, боксерських поєдинків, баскетболу, мотоспорту та інших не менш захоплюючих ігор.

У компанії впевнені, що двомісячний промо-перегляд пакета «Оптимальний» відкриє цінителям захоплюючого і цікавого телебачення багато нових каналів, і бажають усім приємного перегляду.