Пресс-Релизы

ВОЛЯ пропонує нові 100-мегабітні інтернет-пакети і Wi-Fi-роутер у подарунок

11 January, 2016, КиевMedia

До різдвяних свят лідер цифрових розваг компанія ВОЛЯ запустила в Запоріжжі, Рівному та Сумах новий високошвидкісний інтернет-тариф «Нестримний ритм». Його передплатники будуть користуватися 100-мегабітним Інтернетом за ціною всього 75 грн/міс. протягом року.

Одночасно компанія за такою самою ціною запропонувала абонентам, які хочуть комфортно подорожувати Мережею через мобільні пристрої, акційний пакет «Нестримний ритм з Wi-Fi». У подарунок за спеціальними умовами акції користувачі отримують Wi-Fi-роутер.

Нові інтернет-тарифи почнуть діяти 6 січня 2016 року. Замовити послугу можна в Центрі сучасних технологій на проспектах Леніна, 186 або Ювілейний,27, за номером 0 800 212 800, а також на сайті компанії.

Довідка:

ВОЛЯ є загальнонаціональним українським телекомунікаційним провайдером, що надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD й інтерактивне телебачення «ВОЛЯ Smart HD», високошвидкісний доступ в Інтернет, а також хмарні рішення й послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали