Пресс-Релизы

У Полтаві ВОЛЯ обслуговуватиме абонентів по-новому

16 February, 2016, КиевMedia

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ відкрила в Полтаві оновлений Центр сучасних технологій (ЦСТ), у якому впроваджено нову концепцію спілкування з відвідувачами. Тепер тут можна не тільки отримувати консультації, підключати послуги й купувати обладнання, а й тестувати інноваційні продукти компанії.

Оновлений Центр розміщено за адресою: вул. Фрунзе, 12. За міжнародними стандартами приміщення ЦСТ поділено на п'ять основних зон: обслуговування, демонстрації, тестування й перевірки обладнання, самообслуговування й очікування.

«Завдяки зонуванню кожен відвідувач оновленого ЦСТ може швидше і з великим комфортом вирішувати свої питання. Наприклад, у зоні демонстрації абоненти можуть безпосередньо на плазмовому екрані побачити, які програми входять до пакетів ВОЛІ, включаючи власні канали компанії – «ВОЛЯ CINE+». Зона тестування призначається для перевірки абонентського обладнання – модемів, роутерів, ТБ-приставок. А в зоні самообслуговування, в якій забезпечено доступ до порталу абонента «Мій кабінет», є можливість самостійно і без черги перевірити стан особового рахунку, внести плату, підключити або призупинити послуги. Більшість Центрів обслуговування компанії по всій країні вже працює в новому форматі. В цьому році ми й далі розвиватимемо мережу ЦСТ, у тому числі плануємо відкрити чотири нових концептуальних Центри», – розповідає директор із взаємодії з клієнтами компанії ВОЛЯ Антон Дзюбенко.

Є в оновленому ЦСТ і безкоштовний безпровідний доступ до Інтернету за технологією Wi-Fi. Стильний інтер'єр приміщення оформлено в корпоративних кольорах ВОЛІ.

Впроваджено також нові стандарти роботи персоналу ЦСТ. Всі консультанти в минулому році пройшли цикл тренінгів, на яких освоїли нові техніки обслуговування.

Загалом у 2015 році в розвиток своїх ЦСТ ВОЛЯ вклала понад 8 мільйонів гривень.