Пресс-Релизы

«Моршинська» — перша українська вода, яка отримала міжнародне визнання

8 September, 2016, КиевO2 Public Relations

Міжнародний інститут смаку та якості в Брюсселі вручив нагороди «За найкращий смак» — 2016, які присуджуються продуктам харчування за результатами сліпої дегустації шеф-кухарями та сомельє світового рівня. Цього року престижну нагороду вперше отримала мінеральна вода українського виробництва — природна вода ТМ «Моршинська».

Міжнародний інститут смаку та якості (The International Taste & Quality Institute, іTQі) підбив підсумки щорічної сліпої дегустації продуктів харчування та напоїв з усього світу, в тому числі мінеральної води. До оцінювання продуктів іTQі залучає незалежне журі, до складу якого входять 120 професійних дегустаторів — відомих шеф-кухарів і сомельє.

Продукти дегустуються наосліп, без будь-яких ознак ідентифікації. Кожен член журі виставляє продукту оцінку, яка відображає загальне відчуття смакового задоволення експерта. Також оцінюється аромат, смак, присмак, зовнішній вигляд та колір. Щоб уникнути суб'єктивності, продукти оцінює велика кількість членів журі, запрошених з декількох країн. Кращі продукти отримують одну з найпрестижніших і бажаніших для виробників нагород — Superior Taste Award («За найкращий смак»).

Результатом незалежної експертної дегустації у 2016 році стала знаменна для нашої країни подія — вперше нагороди іTQі була удостоєна вода українського виробництва. А саме мінеральна вода «Моршинська» слабогазована отримала три золотих зірки «За найкращий смак» — 2016. Це найвища оцінка журі, коли продукту присвоюється категорія «За найкращий смак». Її можна порівняти із трьома зірками Michelin, які присуджуються найкращим ресторанам світу. Ще одна мінеральна вода — «Моршинська» негазована — отримала нагороду з двома золотими зірками, що відповідає категорії «Чудовий смак».

«Мало хто замислюється про смак води — головного напою в житті кожної людини на планеті. Вода може мати дуже різний смак і характер через різний вміст мінеральних речовин, склад яких визначається геологією, грунтами та кліматом. Тому в Європі ми завжди відзначаємо саме природні води, до складу яких не втручається людина.

«Моршинська» виявилася саме такою водою — вона зберегла свої природні якості та має чудовий смак», — коментує відомий італійський сомельє Джуліано Джанотті, член журі Superior Taste Award — 2016.

Варто зазначити, що оцінка журі іTQі збігається і з думкою українців. Адже «Моршинська» вже 15 разів перемагала в щорічному всеукраїнському конкурсі «Вибір року», на якому оцінюється популярність товарів і послуг серед вітчизняних споживачів.

Міжнародний інститут смаку та якості  (The International Taste & Quality Institute, iTQi) в Брюсселі — авторитетна організація з експертної оцінки та сертифікації харчових продуктів і напоїв з усього світу. Оцінкою продуктів займається журі з кваліфікованих дегустаторів і визнаних експертів у своїй сфері. Склад журі визначається в партнерстві з авторитетними кулінарними організаціями та Міжнародною асоціацією сомельє. www.itqi.com/ru

Джуліано Джанотті (Giuliano Gianotti) — сомельє зі світовим ім'ям і більш ніж 40-річним досвідом роботи. Він є віце-президентом Бельгійської асоціації сомельє (Belgian Sommelier Association), а також членом журі Міжнародного інституту смаку та якості iTQi з моменту його заснування у 2004 році. Крім того, Джанотті входив до складу журі Всесвітнього конкурсу вин Mondial Du Vin, рейтингу вин бордо GCVB та Світового змагання сомельє.

«Моршинська» — природна мінеральна вода, яка походить з екологічно чистого регіону Прикарпаття. Повністю засвоюється організмом, оскільки за показником густини рідини є наближеною до плазми крові людини. Співвідношення елементів «Моршинської» є оптимальними для столової мінеральної води на кожний день (рівень її мінералізації — 0,1–0,4 г/л). Завдяки високотехнологічному виробництву «Моршинська» не проходить додаткової обробки й потрапляє до споживачів у своєму первозданному вигляді, без жодних змін мінерального складу та фізичної структури води.

IDS Borjomi Ukraine — провідний національний виробник, визнаний експерт із питань якості природних мінеральних вод завдяки продукції, яка видобувається в екологічно чистих регіонах України та є еталоном якості за найвищими міжнародними стандартами. Компанія входить до складу міжнародної компанії IDS Borjomi International. IDS Borjomi Ukraine виробляє та пропонує споживачу збалансований портфель популярних мінеральних вод («Миргородська», «Моршинська», «Трускавецька», «Аляска» та ін.), а також є ексклюзивним імпортером легендарної грузинської мінеральної води «Боржомі» в Україні.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали