Пресс-Релизы

Гроші на картку за допомогою онлайн кредиту — як вибрати найкращу МФО

10 January, 2022, КиевB2Blogger.com

Один з оптимальних способів взяти гроші в борг — оформити кредит онлайн на картку. Це проста послуга, яка не потребує особистого візиту до офісу кредитної організації, оскільки весь процес відбувається в інтернеті. Перевага сервісу МФО — доступність 24/7 та можливість отримати онлайн-кредит перебуваючи у будь-якій точці країни.

Особливості онлайн-кредитування

Будь-який громадянин України, який досяг повноліття, може взяти онлайн кредит на картку. Обмеження за віком відрізняються залежно від компанії. Отримати кредит можуть українці будь-якої соціальної категорії: від студентів та безробітних до пенсіонерів. Мікрофінансові компанії лояльно ставляться до клієнтів із проблемною кредитною історією та готові видати кредит навіть позичальникам із низьким кредитним рейтингом, якщо вони платоспроможні.

Щоб оформити кредит, знадобиться мінімальний пакет документів: паспорт та ідентифікаційний код. Подати заявку можна на сайті компанії або у додатку, якщо МФО його розробило. Для цього потрібно вказати бажаний термін та суму в межах до 15-25 тис. грн. Також необхідно пройти коротку реєстрацію та заповнити такі дані, як ПІБ, дату та місце народження, номер та серію паспорта та ІПН тощо. Після відправки анкети вона потрапить на розгляд скорингової системи. Коли рішення буде ухвалено, клієнт діз нається його з листа електронною поштою та SMS. При схваленні гроші миттєво будуть зараховані на картку.

МФО працюють в інтернеті, тому оптимальний спосіб погашення — онлайн, через особистий кабінет або «Приват24». Також сплатити заборгованість можна у терміналах самообслуговування або касі банку на вибір.

Якщо клієнту не вистачає потрібної суми для повного погашення, можна скористатися послугою пролонгації. Позичальник сплачує суму відсотків, нарахованих за період користування кредитними коштами, після чого його кредитний договір подовжується на той самий строк, що був зазначений від початку.

Лояльні клієнти мають змогу отримати миттевий кредит на карту без поручителя та з персональними знижками, розмір та періодичність яких є випадковими. Однак найбільш надійні клієнти отримують такі бонуси найчастіше. Також компанії нерідко публікують промокоди на знижки у своїх соціальних мережах. Деякі компанії розробляють програми лояльності, за допомогою яких можна отримати фіксовану знижку на повторні кредити. У разі підвищення рейтингу зростає розмір знижки. Як правило, на це впливають своєчасні погашення та дотримання графіка внесення платежів за часткового погашення.

Як знайти найкращу компанію в інтернеті

Ознайомитись зі списком МФО можна на агрегаторах, де зібрані найпопулярніші компанії. На вітринах таких сайтів вказані короткі умови кожної мікрофінансової організації та поточні акції. Рекомендується вибрати мінімум три компанії, після чого детальніше ознайомитись з умовами кредитування на їхніх сайтах.

На що звернути увагу під час вибору МФО

Головне, на що варто звернути увагу — наявність ліцензії, політики конфіденційності, типового договору та контактної інформації у відкритому доступі. Додатковими критеріями є наявність нагород в обраної компанії, наприклад, «Вибір країни», або участь у фінтех-конференціях.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали