Пресс-Релизы

Панель платних онлайн опитувань ADG-panel

25 January, 2010, ДнепрAction Data Group LLC

Компанія Action Data Group запрошує взяти участь у проекті ADG-panel - http://actiondatagroup.com/panel

ADG-panel - це онлайн-проект, який дозволяє будь-якій дорослій людині регулярно брати участь у оплачуваних опитуваннях, які проводить компанія Action Data Group як в рамках своїх маркетингових задач, так і для компаній-клієнтів.

Беручи участь у онлайн-опитуванні, наші респонденти можуть розраховувати на винагороду за витрачений час та зусилля. Власне, як це відбувається і в очних опитуваннях. З тією лиш різницею, що свою винагороду Ви можете отримати у вигляді поповнення свого мобільного рахунку. Тож обов’язковою умовою участі у проекті є постійний доступ до мережі Інтернет, електронна пошта та наявність мобільного телефону українського оператора.

Для того, щоб розпочати роботу з нами, потрібно пройти процедуру реєстрації. Після заповнення необхідних анкетних даних Ви отримаєте на свою електронну адресу повідомлення з інструкцією для завершення реєстрації. По завершенню реєстрації Ви можете брати участь у анкетуваннях.

Маючи членство у ESOMAR (Всесвітній Асоціації Професіоналів-Дослідників Суспільної Думки та Ринку) та УАМ (Української Асоціації Маркетингу), компанія Action Data Group суворо дотримується правил та рекомендацій проведення інтернет-опитувань, отже результати як платних, так і безплатних опитувань обробляються та узагальнюються без фіксації Ваших персональних даних.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали