Пресс-Релизы

У Валерія Харчишина та Ольги Будиної роман?

6 October, 2010, Киев

Сварка російської актриси Ольги Будиної з українським рок-музикантом Валерієм Харчишиним ледь не закінчилася самогубством.

Валерія Харчишина та Ольгу Будину по праву вважають найромантичнішою парою проекту «Зірка+Зірка». Але не очікувано пара влаштувала справжній скандал, з'ясовуючи стосунки прямо на сцені. Під час сварки схвильована кінозірка ледь не кинулася вниз зі сцени. Рок-музикант встиг вчасно підхопити партнерку, за що одразу поплатився. У відповідь темпераментна актриса жбурнула в нього власним взуттям. На щастя, все обійшлося і вже за декілька секунд фронтмен групи Dруга Ріка та зірка фільму «Тайговий роман» під бурхливі оплески залу розтанули в обіймах один одного.

Саме за таким сценарієм розвивалися стосунки між Валерієм та Ольгою під час виконання на шоу пісні В. Кузьміна «Когда меня ты позовешь». Та бурхливі сцени між парою, які бачать глядачі на екранах телевізорів, лише слабке відлуння того, що відбувається за лаштунками.

До речі, обираючи собі партнера для дуету, Ольга Будина наполягла саме на кандидатурі рок-музиканта. А за час проведення проекту, спостерігаючи як фронтмен Dругої Ріки залюбки носить тендітну акторку на руках, споглядаючи їхні палкі погляди та ніжні обійми, знавці залаштункового телевізійного життя подейкують про роман між зірками. Так що пристрастний поцілунок у прямому ефірі це ще квіточки. Здається, стосунки у дуеті виходять далеко за рамки сценічних образів.  

Бажаючі спостерігати за розвитком пристрасті між парою матимуть таку можливість, адже отримавши високі оцінки журі, Валерій Харчишин та Ольга Будина продовжать боротьбу за перемогу в проекті.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали