Пресс-Релизы

ЮФ «Лавринович і Партнери» одна з 10 найкращих юридичних фірм України

Юридична Фірма «Лавринович і Партнери» посіла дев’яте місце в XIV щорічному дослідженні «Кращі юридичні фірми України».

Дане дослідження проводиться газетою «Юридична практика» з 1997 року, й є єдиною незалежною публікацією на ринку юридичних послуг України. Так, ЮФ «Лавринович і Партнери» посіла першу позицію в рейтингу «15 найбільших публічних спорів в сфері оподаткування» із справою по ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Також, з 50 справ, які увійшли до рейтингу найбільших публічних судових та арбітражних справ, 14% склали справи ЮФ «Лавринович і Партнери».

Приємною також стала думка колег по юридичному ринку, завдяки якій ЮФ «Лавринович і Партнери» посіла сьоме місце в Рейтингу визнання юридичних фірм.

Дослідження «Кращі юридичні фірми України» складається 5 самостійних рейтингів: за доходами, за кількістю юристів, за фінансовою ефективністю, рейтинг визнання та загальна таблиця «50 провідних юридичних фірм України 2010 року», яка складається з сукупності всіх вищезгаданих показників. Дослідження також охоплює моніторинг угод/судових справ за 12 місяців: найбільші публічні справи; найбільші публічні справи в сфері оподаткування; найбільші публічні справи в сфері антимонопольного права; найбільші публічні судові (арбітражні) справи.