Пресс-Релизы

Учасники гурту «Dруга Ріка» на зйомках нового кліпу вбили дівчину

Рок-гурт «Dруга Ріка» закінчив роботу над новим кліпом на пісню «Ти зі мною? Я здаюсь!», який неодмінно буде одним із головних хітів нового альбому. Динамічна відеоробота шокує своїм завершенням – соліст «Dругої Ріки» Валерій Харчишин випустив кулю у вродливу дівчину, яка знімалася у кліпі. 18 січня 2011 року, на каналі М1 відбулася прем’єра кліпу на пісню «Ти зі мною? Я здаюсь!».

Режисером кривавого кліпу традиційно став басист групи Віктор Скуратовський. За його словами, особливість кліпу полягає в тому, що кожен учасник групи мав у ньому головну роль. Об’єктом пристрасті чоловіків «Dругої ріки» стала українська топ-модель Олена Чебуклієва, яка прилетіла з Лондона спеціально для участі у зйомках кліпу. Згідно відеосюжету, саме її ніжні принади стали предметом для дуелей між учасниками групи на шаблях та пістолетах. Незважаючи на миролюбивість групи «Dруга Ріка», фінал кліпу на пісню «Ти зі мною? Я здаюсь!» далекий від гуманізму. Після того, як кожен з дуелянтів зрозумів, що вродлива дівчина була доступною кожному з них, суперечка за право бути з нею вирішилася пістолетним пострілом соліста групи Валерія Харчишина в чоло красивої моделі.

Пісня «Ти зі мною? Я здаюсь!» є першим синглом майбутнього альбому «Dругої Ріки», над яким зараз працюють учасники групи. За словами гітариста групи Олександра Баранівського, пісня була «народжена» учасниками «Dругої Ріки» на одній із репетицій і є музичним закликом до вірності в любові.

Зйомки велися в Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України, природа якого стала безпосереднім учасником створення кліпу. Подробицями зйомок кліпу учасники групи поділяться 18 січня о 14:00 в ефірі Радіо «ЕРА-FM».

Український рок-гурт «Dруга ріка» протягом чотирнадцяти років тримає лідируючі позиції національних музичних хіт-парадів. За час своєї успішної діяльності група випустив більше двадцяти відеоробіт. Багато з них вже тривалий час не покидають телеротацій. «Dруга ріка» є найкращим гуртом 2008 року за версією програми «Шоуманія» телекомпанії «Новий канал», а соліст групи Валерій Харчишин визнаний найкращим вокалістом за результатами щорічної премії «НЕПОПСА». Гурт отримав премію Hermes Prize за найбільш популярне музичне відео року (кліп на пісню «Дотик») та найкращий альбом-бестселлер року The best. В 2009 році гурт було номіновано на премію «Best Ukrainian act EMA MTV».Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали