Пресс-Релизы

Перемога збірної України у рамках європейського чемпіонату з плавання в ластах серед юніорів

17 July, 2013, КиевHairshop.kiev.ua

15 липня у Польщі добіг кінця чемпіонат Європи з підводного спорту серед юніорів по плаванню в ластах. Змагання проходили  з 8 липня у місті Щецин. В неофіційному командному заліку спортсмени з України завоювали третю сходинку. Здобуток збірної: 16 золотих, 11 срібних та 8 бронзових медалей.

На чемпіонат були запрошені учасники з 17 країн Європи, в тому числі і з України. З 250 спортсменів, які приймали участь у заході, 13 юнаків і дівчат захищали честь України під керівництвом тренера Яковлєва Євгена Олександровича. До речі, українські плавці брали участь у всіх передбачених дисциплінах.

Усього за правилами, передбаченими для даного чемпіонату, повинні були відбутися змагання у 21 дисципліні. Вік спортсменів обмежений для юнаків 17-18 роками, для дівчат – 14-16 роками.

В неофіційному командному заліку спортсмени з України завоювали третю сходинку. Здобуток збірної: 16 золотих, 11 срібних та 8 бронзових медалей.

Українській спортсменці з Києва Анастасії Антоняк вдалося встановити світовий рекорд плавання в ластах на дистанції 400 метрів.