Пресс-Релизы
Визначено кращих знавців феномену часу серед молоді
Стали відомі імена переможців Міжнародного конкурсу для студентів і аспірантів, який проводився у рамках проекту „Час у дзеркалі науки”. Проект, присвячений науковому вивченню проблеми часу, стартував в Україні майже півтора роки тому за ініціативи російської науково-освітньої установи ІрлЄМ (Інститут ритмології імені Євдокії Марченко).
Зацікавленість наукової громадськості у проекті спричинила його розширення до міжнародного рівня.
93 учасника з України, Росії та Киргизії надіслали свої наукові роботи на конкурс, який проводився за трьома напрямками: філософські аспекти проблеми часу, політичні та соціально-психологічні. Загалом географія конкурсу вразила навіть самих організаторів - територію від Чернівців до Магадану охопив справжній науковий азарт. Київ, Чернігів, Дніпропетровськ, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Одеса, Харків, Острог, Житомир, Донецьк, Луганськ, Москва, Воронеж, Нижній Новгород, Брянськ, Ростов-на-Дону, Челябінськ, Єкатеринбург, Саратов, Волгоград, Красноярськ, Томськ, Краснодар, Магадан, Новосибірськ, Уфа, Омськ, Улан-Уде, Бішкек – ось далеко не повний перелік міст, мешканці яких надіслали заявки на участь у конкурсі.
Тематика конкурсних робіт теж була широкою: студенти й аспіранти вивчали час не тільки як субстанцію, але й як філософську категорію, проводили психологічні дослідження, визначали політичне значення поняття часу та порушували нові й надзвичайно актуальні питання стосовно цієї проблематики.
Експертна комісія з оцінювання конкурсних робіт, до складу якої входили видатні науковці України та Росії, зіштовхулася з неабиякими труднощами при визначенні переможців - адже обирати довелося серед багатьох авторів надзвичайно якісних робіт. Відповідно, кількість призерів конкурсу зросла до 14. Їх роботи будуть опубліковані у науковому збірнику, присвяченому вивченню проблеми часу. Переможці отримають гранти на церемонії нагородження у грудні в Києві, там вони також матимуть змогу представити свої наукові ідеї в колі колег та однодумців, зацікавлених феноменом часу.
Призерами конкурсу стали представники як Росії (студенти Національного дослідницького університету „Вища школа економіки” Єлизавета Шелякіна та Олексій Плєшков, аспірантка факультету клінічної психології Московського державного медико-стоматологічного університету Юлія Колотиркіна й аспірант факультету психології Південно-Російського гуманітарного інституту (м. Ростов-на-Дону) Єгор Шевельов), так і України (студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Ілля Ільїн, Мирослава Куц, Олександра Дейнеко, студент Національного університету "Києво-Могилянська академія" Дмитро Прокопчук, студент та аспіранти Київського національного університету імені Тараса Шевченка Павло Бульдович, Андрій Багінський, Максим Андрущенко, аспірант Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені Н.П. Драгоманова Антон Дробович, студент Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Ігор Кушов, аспірантка Житомирського державного університету імені Івана Франка Тетяна Сушкевич та аспірантка Донецького національного університету Анастасія Сичова).
А поки переможці конкурсу готують доповіді для представлення своїх ідей та результатів досліджень, інформація про їх імена, назви робіт, а також матеріали попередніх конкурсів доступні всім, хто бажає ефективно використати свій час на сайті проекту: http://time-grants.com.ua
Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали