Пресс-Релизы

Inter Media Group і Viasat домовились про співпрацю

16 April, 2013, КиевPR&C

Київ, 16 квітня 2013. Супутникова платформа Viasat та Inter Media Group у рамках початку взаємовигідної співпраці домовилися про присутність телеканалів групи у складі програмної послуги Viasat.

Таким чином, зараз Viasat – перша супутникова платформа в Україні, на якій будуть присутні канали Inter Media Group (Інтер, НТН, К1, Мега, К2, Піксель, Ентер-фільм, MTV Україна).

Директор Viasat в Україні Оксана Ферчук зазначила, що «досягнувши угоди з Inter Media Group, ми консолідували на своїй платформі всі національні телеканали України і стали першим і єдиним офіційним оператором, який надає доступ до максимальної кількості українських каналів. Партнерство з групою Інтер створює нам конкурентні переваги і зміцнює наше лідерство в ринковому сегменті супутникового і цифрового телебачення».

Коментуючи досягнуті домовленості, Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group, сказала: «Це перший, але дуже важливий крок у дистрибуції каналів нашої медіа групи на супутникових платформах. Inter Media Group й надалі буде розширювати співпрацю з усіма учасниками телевізійного ринку на законних і взаємовигідних умовах».

Інформаційна довідка:

 Inter Media Group – найбільша медіа-група на телевізійному ринку України. Медіа-група була створена в 2005 році, до її складу входять телеканали Інтер, Інтер +, НТН, К1, Мега, Ентер-фільм, К2, Піксель, MTV Україна та інші медіа-активи.

Viasat (www.viasat.ua) – перший ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні, є частиною Modern Times Group, міжнародної розважальної мовної групи, яка надає послуги платного та безкоштовного телебачення, радіо й виробництва контенту. Viasat Broadcasting поширює канали платного та безкоштовного телебачення на власних супутникових платформах Viasat, а також у мережах третіх країн (включаючи кабельні, супутникові та IPTV) і поширює ТБ-контент в інтернеті. MTG також є найбільшим акціонером провідного російського телевізійного мовника CTC.

Modern Times Group – зростаюча компанія, яка в 2012 році згенерувала продажі в розмірі SEK 13,3 млрд. Акції MTG класів A та B цінуються на Стокгольмській фондовій біржі НАСДАК для компаній з високою капіталізацією (Nasdaq OMX Stockholm's Large Capmarket) під маркерами MTGA і MTGB.Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали