Пресс-Релизы

Кредити без відмови: як отримати гроші, не виходячи з дому

24 November, 2021, КиевB2Blogger.com

Українці вже досить призвичаїлися до онлайн-позик. Це досить прийнятний спосіб підтримати своє фінансове становище у скрутний час. Звернутися до мікрофінансової компанії за такою позикою може хто завгодно. Неважливо, чи працює людина офіційно, чи має вона гарну кредитну історію, скільки їй років та де вона живе. Звертатися за позикою можна з будь-якого міста або села, важливо лише, щоб був доступ до інтернету.

Швидкі кредити без відмови не потребують великої кількості документів, призначення застави чи залучення поручителів. Все, що потрібно для того, щоб отримати гроші – це паспорт, та номер платника податків. Уся процедура оформлення проводиться онлайн, тож навіть не потрібно виходити з дому.

Хто може отримати онлайн-позику

Для того, щоб отримати такий кредит майже не існує обмежень. Звернутися із заявою до кредитного сервісу можуть:

  • пенсіонери та інваліди;
  • студенти;
  • матусі, що перебувають у декретній відпустці;
  • учасники ООС;
  • безробітні;
  • заробітчани;
  • позичальники, що отримують невеликий або неофіційний дохід;
  • інші категорії.

Зазвичай таким клієнтам не дуже раді в банках, а для МФО то не має ніякого значення. Рішення про видачу грошових коштів у таких сервісах приймає спеціальний комп’ютерний алгоритм, тож суб’єктивна думка спеціаліста з кредитування повністю виключена.

Як нараховуються відсотки по онлайн-позиках

Рівень відсотків, що нараховується по таких позиках, є, мабуть, єдиним істотним недоліком такого способу кредитування. Відсотки МФО нараховують щоденно, тому, щоб переплата не була досить великою, гроші потрібно повернути якомога швидше.

Натомість є й позитивний момент: такі позики не мають будь-яких прихованих платежів, на кшталт страховки або плати за відкриття та обслуговування рахунку, як це буває з банківськими кредитами. Повна сума, яку потрібно буде сплатити, відома відразу, тому позичальник може розрахувати свої можливості.

Більшість МФО для клієнтів, що звернулися до них вперше, пропонують безоплатні позики з відсотковою ставкою 0%. Це досить вигідно та дозволяє розв’язувати фінансові питання, нічого не переплачуючи.

Позики в МФО не розраховані на довгий термін, зазвичай їх оформлюють на декілька тижнів або на місяць. За такий період просто не встигають «набігти» великі відсотки. Якщо повернути позику вчасно, переплата буде досить прийнятною.

Як отримати та повернути таку позику

Більшість мікрофінансових компаній працюють за однією схемою, тож скласти невеличкий алгоритм дій досить нескладно. Щоб отримати безвідмовну позику в МФО, потрібно:

  • перейти на сайт обраної МФО та зареєструватися;
  • обрати прийнятний термін кредитування та розрахувати необхідну суму;
  • заповнити заявку – вказати дані паспорту, коду платника податків та номер телефону для зв’язку;
  • «прив’язати» платіжну картку будь-якого банку – зробити тестовий платіж на декілька гривень, користуючись підказками;
  • відправити заявку на розгляд та дочекатись рішення сервісу.

Зазвичай гроші приходять на картку вже за пів години, тому довго чекати не доведеться.

Повертати гроші також зручно. Це можна зробити через платіжний термінал або через касу будь-якого банку. Однак в останньому випадку потрібно зауважити на те, що банківський переказ надходить за 3-5 днів, тож робити його потрібно заздалегідь. Простіше за все зробити зворотний платіж з тієї ж картки, на яку було отримано кошти. Такий спосіб не займе багато часу, тому гроші буде повернуто вже за декілька хвилин.

Що робити, якщо коштів для повернення нема

Така ситуація вимагає негайного звернення до служби підтримки. Не потрібно ховатися від співробітників МФО, та не відповідати на телефонні дзвінки – це не допоможе. Співробітники служби підтримки допоможуть розв’язати проблему. Для цього боржнику можуть запропонувати подовжити договір кредитування, сплативши невелику комісію, або реструктуризувати позику та заморозити нарахування відсотків.

МФО не менш ніж позичальник зацікавлена у поверненні грошей, тому спокійний діалог допоможе винайти таке рішення, що підійде обом сторонам. Але якщо позичальник не хоче співпрацювати, до нього буде застосовано штрафні санкції, що призведуть до збільшення розміру заборгованості.



Хотите разместить свой пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали