Пресс-Релизы
Сервіс BlackBerry від МТС набирає обертів
Оператор мобільного зв'язку МТС-Україна оголошує про те, що протягом першого півріччя поточного року об'єм інтернет-трафіку, що проходить через термінали BlackBerry українських користувачів МТС, виріс більш ніж на дві третини.
За період з 1 січня по 31 червня 2009 року трафік, який генерували користувачі сервісу «BlackBerry від МТС», збільшився більш ніж на 70 %. Аудиторія користувачів послуги за цей же період виросла на 28 %.
«BlackBerry – це одна з послуг, які ще до кризи мали гарний попит і репутацію, а з приходом кризових тенденцій в економіці стали ще популярнішими, оскільки спочатку були націлені на оптимізацію бізнес-процесів. З цієї точки зору, сервіс BlackBerry цілком заслуговує право називатися антикризовим рішенням, адже це – інструмент №1 для економії часу. В компанії BlackBerry є у багатьох менеджерів. Що ж стосовно помітного зростання трафіку серед користувачів сервісу, то це результат того, що працівники корпорацій стали щільніше використовувати можливості сервісу, розкриваючи і застосовуючи в своєму бізнесі нові властивості «ожини», – відзначив Василь Лацанич, директор з маркетингу МТС-Україна.
Згідно дослідженням, проведеним компанією RIM:
У користувача BlackBerry у середньому на 60 хвилин в день збільшується продуктивно використовуваний час (за рахунок скорочення непродуктивних витрат часу). У рік це складає 250 годин.
Ефективність співробітників, що користуються сервісом, в середньому зростає на 38%.
Користувач BlackBerry у середньому «на ходу» обробляє 2500 термінових повідомлень і більше 1200 дзвінків на рік. Така оперативність оцінюється більш ніж у $5000 для людини на рік. Норма прибутку на вкладений капітал при цьому за дуже консервативними оцінками складає мінімум 238%. Це відповідає періоду повернення інвестицій – 154 дні або близько 5 місяців.
Мережа ЗАТ «Український Мобільний Зв'язок» (МТС Україна) охоплює більше 97% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує більше 17,78 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Дохід за 2008 рік склав $1,662 млрд.
МТС Україна є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) – найбільшого оператора мобільного зв'язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями МТС обслуговує понад 93,98 мільйона абонентів. Населення 82 регіонів в Росії, а також Вірменії, Білорусії, України, Узбекистану і Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає понад 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом «MBT».
У квітні 2009 року бренд МТС другий раз поспіль став найдорожчим російським брендом, який увійшов до числа ста провідних світових брендів за рейтингом BRANDZ™, опублікованим Financial Times і провідною міжнародною дослідницькою агенцією Millward Brown. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.
МТС-Україна є Генеральним спонсором Національного Олімпійського Комітету України та мобільним оператором Олімпійської збірної України на Іграх XXIX Олімпіади в Пекіні. В рамках партнерства МТС-Україна бере активну участь в програмах підготовки до Олімпіади членів Олімпійської збірної України та забезпечує українських спортсменів і команду вболівальників широким спектром мобільних послуг.
Деякі заяви в даному прес-релізі можуть містити інформацію про проекти або прогнози стосовно майбутніх подій або майбутніх фінансових заходів МТС і/або UMC відповідно до положень Законодавчого акту США про цінні папери від 1995 року. Такі твердження можуть містити слова «очікується», «оцінюється», «має намір», «буде», «міг би» або інші подібні вирази. Ці заяви є тільки припущеннями, і реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від заявленого. Компанiя не має наміру переглядати ці заяви з метою співвідношення їх з реальними результатами. Вона адресує всiх до документів, котрі Компанія надсилає Комісії США з цінних паперів і бірж, включаючи форму 20-F. Ці документи містять та описують важливі фактори, включаючи ті, котрі зазначені в розділі «Фактори ризику» форми 20-F. Ці фактори можуть вплинути на відхилення реальних результатів від проектів і прогнозів. Вони містять у собі: можливі зміни квартальних результатів, умови конкуренції, залежність від розвитку нових послуг і тарифних структур, швидкі зміни технологічних процесів і положення на ринку, стратегію придбання, ризик, пов'язаний з інфраструктурою телекомунікацій, ризик роботи на українському ринку та ринках країн СНД, коливання котирувань акцій, керування фінансовими ризиками, а також появу інших факторів ризику.
Хотите опубликовать пресс-релиз на этом сайте? Узнать детали