Пресс-релизы / PR-агентство CLEVER-group

PR-агентство CLEVER-group

Всего публикаций:
197
Всего просмотров:
4635

Клиенты «Киевстар» выговаривают более 400 тысяч минут в день в режиме HD Voice

Технологией высококачественной передачи голоса HD Voice пользуется уже более 90 тысяч абонентов «Киевстар».

Клієнти «Київстар» виговорюють понад 400 тисяч хвилин на день у режимі HD Voice

Технологією високоякісної передачі голосу HD Voice користується вже понад 90 тисяч абонентів «Київстар».

Відправка SMS з системи «Мій Київстар» заощадить кошти у роумінгу

Відтепер SMS, надіслані через системи обслуговування «Мій Київстар» та «Мій DJUICE» у роумінгу, коштують до 7-ми разів дешевше за звичайні тарифи на SMS у роумінгу. Якщо стандартне SMS зазвичай коштує 3,72 грн, то надіслане з системи – від 0,53 до 0,80 коп. в залежності від тарифного плану абонента.

Отправка SMS из системы «Мой Киевстар» сэкономит средства в роуминге

Отныне SMS, отправленные через системы обслуживания «Мой Киевстар» и «Мой DJUICE» в роуминге, стоят до 7-ми раз дешевле обычных тарифов на SMS в роуминге. Если стандартное SMS обычно стоит 3,72 грн, то отправленное из системы – от 0,53 до 0,80 коп. в зависимости от тарифного плана абонента.

«Київстар» представив новий тариф «Вільний Київстар»

«Київстар» впроваджує новий тариф «Вільний Київстар». Його особливість у відсутності обов’язкової абонентної плати: клієнт сплачує лише за потрібні йому послуги та лише тоді, коли користується ними. Новий тариф пропонує 200 хвилин для дзвінків у мережі «Київстар» та необмежений інтернет за потреби.

«Киевстар» представил новый тариф «Свободный Киевстар»

«Киевстар» внедряет новый тариф «Свободный Киевстар». Его особенность в отсутствии обязательной абонентной платы: клиент платит только за нужные ему услуги и лишь тогда, когда пользуется ими. Новый тариф предлагает 200 минут для звонков в сети «Киевстар» и неограниченный интернет при потребности.

«Київстар» та Львівська міська рада завершили другий етап проекту «Туристичне ознакування Львова»

«Київстар» за підтримки Львівської міської ради завершив реалізацію другого етапу проекту «Туристичне ознакування Львова». Мета проекту - допомогти львів’янам і туристам більше дізнатися про історію визначних архітектурних пам’яток міста. В рамках проекту в період 2012 – 2013 років на львівських кам’яницях встановлено 35 туристично-інформаційних таблиць єдиного зразка українською та англійською мовами, з короткою інформацією про пам’ятку.

«Київстар» подарує квитки на концерт Ані Лорак

З 20 по 30 вересня 2013 року «Київстар» проводить акцію, переможці якої отримають квитки на концерт співачки Ані Лорак. Для того щоб стати учасником акції, необхідно замовити один із акційних ді-джинглів — хітів співачки. 1 жовтня випадковим чином будуть обрані двоє переможців, які отримають по два квитки на подію. Концерт Ані Лорак відбудеться 19 жовтня в київському Палаці Спорту.

«Киевстар» подарит билеты на концерт Ани Лорак

С 20 по 30 сентября 2013 года «Киевстар» проводит акцию, победители которой получат билеты на концерт певицы Ани Лорак. Для того чтобы стать участником акции, необходимо заказать один из акционных ди-джинглов – хитов певицы. 1 октября случайным образом будут определены двое победителей, которые получат по два билета на мероприятие. Концерт Ани Лорак состоится 19 октября в киевском Дворце Спорта.

«Киевстар» провел семейный мастер-класс «Безопасность детей в интернете» для участников международного фестиваля «Карусель»

На турбазе «Лесной» в Днепропетровской области состоялся I Международный фестиваль детского развития и творчества «Карусель», в рамках которого «Киевстар» провел семейный познавательный мастер-класс «Безопасность детей в интернете».

«Київстар» та «Подільська громада» реалізували перший етап проекту «Школа доступна для всіх»

У Вінниці в рамках соціального проекту «Школа доступна для всіх» у школі-гімназії №6 відкрито кімнату розвантаження для діток з проблемами опорно-рухового апарату. Завдяки підтримці «Київстар» та благодійного фонду «Подільська громада» діти з особливими потребами матимуть можливість навчатися разом з ровесниками.

Абоненты «Киевстар» смогут оплачивать премиум-контент в World of Tanks мобильными деньгами

С 19 сентября 2013 года абоненты «Киевстар» смогут осуществлять платежи в игровом проекте World of Tanks с помощью услуги «Мобильные деньги», причем без комиссии. Также с 19 по 25 сентября действует акция исключительно для клиентов оператора — скидка в размере 20% на пакет Gold и разработанный специально для «Киевстар» пакет с уникальной французской артиллеристской установкой.

Абоненти «Київстар» зможуть розрахуватись за преміум-контент в «World of Tanks» мобільними грошима

З 19 вересня 2013 року абоненти «Київстар» зможуть здійснювати платежі в ігровому проекті World of Tanks за допомогою послуги «Мобільні гроші», причому без комісії. Також з 19 до 25 вересня діє акція виключно для клієнтів оператора – знижка у розмірі 20% на пакет Gold і розроблений спеціально для «Київстар» пакет з унікальною французькою артилерійською установкою.

Количество смартфонов в сети «Киевстар» превысило 4 миллиона

По итогам августа 2013 года количество смартфонов в сети «Киевстар» увеличилось на 176,5 тыс. и достигло 4,1 миллиона. По-прежнему рейтинг самых популярных телефонов возглавляют устройства на базе операционной системы Android.

Кількість смартфонів у мережі «Київстар» перевищила 4 мільйони

За підсумками серпня 2013 року кількість смартфонів у мережі «Київстар» збільшилась на 176,5 тис і досягла 4,1 мільйони. Як і раніше, рейтинг найпопулярніших телефонів очолюють пристрої на базі операційної системи Android.

«Киевстар» предложил бизнес-клиентам миниатюрные базовые станции

«Киевстар» начал использовать новый тип базовых станций с целью улучшения качества связи на предприятиях корпоративных клиентов. Это – миниатюрные базовые станции RBS 2409 (пико-соты), которые могут обслуживать территорию до 500 м2. Первые мини- базовые станции уже установлены в Крыму.

«Київстар» пропонує бізнес клієнтам мініатюрні базові станції

«Київстар» почав використовувати новий тип базових станцій з метою покращення якості зв’язку на підприємствах корпоративних клієнтів. Це – мініатюрні базові станції RBS 2409 (піко-соти), які можуть обслуговувати територію площею до 500 м2. Перші міні - базові станції вже встановлено у Криму.

«Літературне купе» Київстар – місце зустрічі 5 тисяч книголюбів

12-15 вересня у Львові відбувся 20-й Форум видавців. «Київстар» став Генеральним партнером Форуму та представив у його рамках кілька новинок: Android-застосунок для онлайн бібліотеки «Магазин розумного контенту», результати дослідження «Читання книжок в Україні» та виставковий стенд «Літературне купе». Крім того, компанія відзначила нагородами дві найкращі книги Форуму.

«Литературное купе» Киевстар - место встречи 5 тысяч книголюбов

12-15 сентября во Львове состоялся 20-й Форум издателей. «Киевстар» выступил Генеральным партнером Форума и представил в его рамках несколько новинок: Android-приложение для онлайн-библиотеки «Магазин умного контента», результаты исследования «Чтение книг в Украине» и выставочный стенд «Литературное купе». Кроме того, компания отметила наградами две лучшие книги Форума.

«Киевстар» предложил бизнесу АТС для мобильных телефонов

17 сентября 2013 года «Киевстар Бизнес» вводит новый сервис — «Виртуальная мобильная АТС». Услуга позволит компаниям организовать виртуальную мобильную АТС* с функционалом офисных АТС для мобильных телефонов. При этом управлять услугой можно самостоятельно онлайн, а ее подключение не требует дополнительных инвестиций.